از وارداتِ قاچاقِ پوشاک تا بازار سیاه دستفروشان
از وارداتِ قاچاقِ پوشاک تا بازار سیاه دستفروشان
طبق آمارهای ارائه شده توسط سازمان تعزیرات حکومتی و فرماندهی انتظامی البرز، طی ماه‌های گذشته، میزان بالایی پوشاک قاچاق در استان کشف شده است که از نمونه‌هایش می‌توان به کشف پوشاک تاناکورا به ارزش یک میلیارد ریال در آبان‌ماه، کشف یک میلیارد و 710میلیون ریال پوشاک قاچاق در دی‌ماه و بسیاری دیگر از کشفیات که شاملِ پوشاک نیز بوده است، اشاره کرد.
خاتمه مذاکرات آستانه
بیانیه مشترک ایران، ترکیه و روسیه
بیانیه مشترک ایران، ترکیه و روسیه در خاتمه مذاکرات آستانه تاکید می‌کند هیچ راهکار نظامی برای بحران سوریه وجود نداشته و همگی باید به آتش‌بس فراگیر در سوریه پایبند باشند.
جنبش زنان می‌تواند به تیغ بُرنده علیه دولت ترامپ بدل شود
شکاف و دو دستگی در آمریکا
اعتراضات خیابانی امروز آمریکا حاصل دو عنصر مشخص است: شکاف عظیم و دودسته‌گی در طبقه اجتماعی و سیاسی آمریکا که مستعد تبدیل شدن به بحران داخلی خواهد بود و شیطنت و طراحی دست‌هایی از جنس جورج سوروس که ید طولایی در ایجاد انقلاب‌های رنگی و کودتاهای مخملی دارد.
اطلاعاتی جامع درباره آثار جشنواره فیلم فجر
پوست‌اندازی سینمای ایران
مدام اخبار ضد و نقیض به گوش رسید و حالا هم کسی دقیق نمی‌داند که بعضی فیلم‌ها، به خاطر کیفیت فنی و هنری‌شان از جشنواره کنار گذاشته شده‌اند، یا محتوا و مضمون، یا این که اصلا به هیئت انتخاب نرسیده‌اند!
روحانی می‌دانست وعده‌هایی می‌دهد که اختیارش را ندارد
پول‌های «فریدون» کجا خرج می‌شود؟
سوال مهم این است که آقای حسین فریدون با این مبالغ و امکاناتِ در اختیار چه کرده و اینهمه امکانات را برای چه کاری یا چه کسی می‌خواسته است.
«توانمندسازی» به سبک دولت یازدهم؛
«دولت کنسرو» جای «دولت سیب‌زمینی» را گرفت
طرحی از سوی دولت با عنوان «طرح توانمندسازی اقشار آسیب‌پذیر» در مناطق محروم در حال اجراست که کارشناسان آ‌ن را تلاش‌های انتخاباتی دولت در ماه‌های آخر خود قلمداد می‌کنند.
جزئیاتی از اقدامات قرارگاه خاتم‌الانبیاء برای امدادرسانی در پلاسکو
نیروها ۳ شیفته مشغول امدادند
معاون هماهنگ‌کننده گروه تخصصی کربلا در قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: ۱۰۰ نفر از نیروهای قرارگاه خاتم در حادثه پلاسکو مشغول کار هستند.
حادثه پلاسکو به روز ششم رسید/ در حال بروز رسانی
از دیروز تاکنون پیکری یافت نشده است
حدود 121 ساعت از آتش‌سوزی در ساختمان پلاسکوی ۵۴ ساله و فرو ریختن این ساختمان و دفن 13 آتش نشان می‌گذرد و تلاش‌ها برای یافتن پیکرهای قربانیان و افراد زنده احتمالی ادامه دارد.
جزئیات روابط متهمان بزرگ مالی با حسین فریدون
روابط مالی با «مالامیر» تحت عنوان خیریه
جمعی از نمایندگان مجلس درباره ارتباط ابربدهکار بانکی با برادر رئیس‌جمهور اعلام کردند که «حسین فریدون» باید محاکمه شود و شخص آقای رئیس‌جمهور باید برای برخورد با برادرش پیشقدم شود.
چرا وزیر ارشاد به اختتامیه جشنواره موسیقی فجر نرفت؟
پایان یک ژست دولتی با دغدغه برگزاری کنسرت
یکی از سوال‌ها و ابهام‌های اساسی جشنواره امسال در خصوص وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بود. سید رضا صالحی امیری وزیر جدید دولت یازدهم به اختتامیه جشنواره موسیقی فجر نیامد. اما چرا؟
به بهانه مذاکرات آستانه؛
وقتی ورق در مذاکرات برگشت
با نگاهی به پرونده بحران سوریه درخواهیم یافت که طی سه سال اخیر، جمهوری اسلامی ایران از نقش پشت پرده و به زعم آمریکایی‌ها مخرب در بحران سوریه به بازیگر اصلی و تاثیر گذار در مذاکرات و تحولات میدانی تبدیل شده است.
قانون چه می‌گوید؟
وزارت کار در بحبوحه بحران پلاسکو کجاست؟
ماده 105 قانون کار به وضوح تصریح می‌کند که وزارت کار و امور اجتماعی و وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی مسئول قانونی در جهت ارائه تقاضا برای پلمب و مهر و موم واحدهای کارگاهی فرسوده و ناایمن هستند.
حادثه پلاسکو به روز پنجم رسید/ در حال بروز رسانی
کشف ۴ پیکر از زیر آوارهای طبقه منفی یک
حدود 96 ساعت از آتش‌سوزی در ساختمان پلاسکوی ۵۴ ساله و فرو ریختن این ساختمان و دفن دست‌کم 13 آتش نشان می‌گذرد و تلاش‌ها برای یافتن پیکرهای قربانیان و افراد زنده احتمالی ادامه دارد.
در آرزوی دفاع از حرم/
دل مردم برای قهرمانان وطن می‌تپد
حالا همه منتظر روز موعودند. روزی که قرار است آتش‌نشان‌های شهید بر دوش مردم ایران تشییع شود. سال قبل را همه خوب بیاد دارند. وقتی 175 شهید غواص دست بسته به میانمان آمدند، شهر دیگر آرام و قرار نداشت. همه آمده بودند تا این شهیدان که بسیاری از آنها گمنام بودند، احساس غربت و تنهایی نکنند. ولی حالا در تشییع شهدای آتش‌نشان همه می‌آیند به حرمت قهرمان وطن، می‌آیند دست مادر و پدر شهدا را بگیرند تا کمرشان صاف شود.
مشروح صد و هفتمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه
ارتباط دانیال زاده و حسین فریدون روشن است
صد و هفتمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه با حضور نمایندگان رسانه‌ها داخلی برگزار شد.
پشت پرده استعفای مسجد جامعی از شورای شهر تهران /
درخواست مسجدجامعی از اصولگرایان شورا چه بود؟
پیگیری های خبرنگار تهران پرس درمورد موضوع استعفای یک عضو شورای شهر تهران زوایای جدیدی از این استعفا را روشن کرد.
وقتی عمل نکردن وزارت کار به مصوبه دولت، فاجعه آفرید
چه کسانی می توانستند جلوی فاجعه را بگیرند؟
فاجعه پلاسکو در شرایطی رخ داد که قانون مدت ها پیش برای جلوگیری از بروز چنین حوادثی راهکارهای دقیقی را ارائه کرده بود، اما کم‌کاری برخی دستگاه ها باعث شد تا فاجعه ای بزرگ در قلب تهران رخ دهد.
عقب‌‌گرد از تصمیم 14 سال قبل؛
مصداق دیگر تصمیمات سلیقه‌ای زنگنه
شرکت ملی صادرات گاز که 14 سال قبل با هدف توسعه پروژه‌های صادرات گاز کشور در زیرمجموعه شرکت ملی نفت تاسیس شده بود، اکنون با هدف یکپارچه‌سازی سیاست‌های نفت و گاز، منحل و در شرکت ملی نفت، ادغام شد.
تحلیف رکوردشکن؛
ترامپ در روز تحلیف رکورد همه را زد
مراسم تحلیف دانلد ترامپ طبق پیش بینی‌ها با حاشیه‌های فراوانی از جمله شورش در شهرهای آمریکا همراه بود. اما در این مراسم ترامپ رکوردهای جالبی را نصیب خود کرد؛ از جمله کمترین تعداد حاضرین در مراسم تحلیف.
حادثه پلاسکو به روز چهارم رسید/ در حال بروز رسانی
شهادت ۳ آتش‌نشان
حدود 71 ساعت از آتش‌سوزی در ساختمان پلاسکوی ۵۴ ساله و فرو ریختن این ساختمان و دفن دست‌کم ۲۰ آتش نشان می‌گذرد و تلاش‌ها برای یافتن پیکرهای قربانیان و افراد زنده احتمالی ادامه دارد.