شادی صدر کیست؟
شادی صدر کیست؟
صدر از مدیران و پایه گذاران موسسات حقوق بشری فعال ضد موضوعات اسلامی و ایرانی همچون عدالت برای ایران، راهی و کمپین قانون سنگسار بوده است. وی هفت جایزه بین المللی و داخلی مختلف در مورد فعالیت های حوزه زنان دریافت کرد که جایزه ستون ویژه جشنواره مطبوعات در سال ۷۸ و جایزه بخش مقالات ویژه جشنواره مطبوعات 1382 بخشی از آن است.
????? ???? ?? ????????? ?? ???? ??????
ابعاد حاکمیت فقیه؛
وظیفه‌ اصلی ولیّ فقیه در نظام جمهوری اسلامی
خبرگان به‌عنوان نمایندگان تخصصی مردم بر وجود و استمرار شرایط ولی فقیه نظارت می‌کنند. شرایطی که در اصل ۱۰۹ قانون اساسی هم به آن تصریح شده است. از این رو، مجلس خبرگان، ضامن استمرار اهداف حاکمیت اسلامی در قالب سازوکار کلان مدیریتی نظام جمهوری اسلامی خواهد بود.
1659104_735
گاف جدید دیوید کامرون؛
میزبانی انگلیس از «فاسدها» در نشست ضدفساد
دیوید کامرون از رؤسای‌جمهور نیجریه و افغانستان برای شرکت در نشست ضدفساد لندن دعوت کرده بود، اما تنها چند ساعت قبل از آغاز مراسم، این دو کشور را «احتمالاً فاسدترین کشورهای دنیا» توصیف کرد.
1667218_884
آمار بانک مرکزی؛
افزایش نقدینگی در دولت پنج برابر دلارهای بلوکه‌شده
ابهام مهم درباره رشد نقدینگی در دولت یازدهم این است که با وجود افزایش میزان نقدینگی جدید بیش از کل تاریخ ماقبل آن، معضل کمبود نقدینگی در بخش تولید شدیدتر از قبل شده است.
107392_758
بزرگ‌ترین شکست راهبردی غرب در پروژه دخالت و نفوذ؛
ریاست آیت الله جنتی بر مجلس خبرگان؛ پیامدهای تاکتیکی
انتخابات اخیر مجلس خبرگان و برگزیده شدن آیت الله جنتی به ریاست آن، خواه ناخواه با نام «انگلیس» پیوند خورده است. مجلس خبرگان به عنوان حساس ترین نهاد تصمیم گیر در بدنه نظام جمهوری اسلامی، با انتخاب رهبر احتمالی آینده، نقش مستقیمی در تعیین مسیر آینده انقلاب اسلامی بر عهده دارد. لذا رسانه ی روباه پیر این بار بر خلاف همیشه ترجیح داد تا رسماً وارد گود شود.
farhangnews_206903-570764-1464681598
فصل حساب کشی از پاستورنشینان؛
وعده ای که روحانی داد، رفسنجانی توجیهش کرد!
در حالیکه حسن روحانی در تبلیغات ریاست جمهوری و شروع کار خود وعده های سیاسی و اقتصادی فراوانی داده بود، اما این وعده های عملی نشده به 4 سالگی رسیده اند.
farhangnews_206846-570131-1464601141
حمله به ارزش های دینی در فضای مجازی؛
کمپین ضددینی”ما همه روزه خواریم”
نمونه ی یاد شده تنها بخش کوچکی از هجمه های وسیعی می باشد که تمامی ارکان های هویتی و اسلامی ایرانیان را در خلال سال های اخیر هدف قرار داده است.
n00494827-b
سفارش چهره سرشناس اصلاح طلب به "آشنا" برای حمله به سردار قاسم سلیمانی
پشت‌پرده‌تهدیدفیسبوکی‌مشاور روحانی
یکی از چهره های سرشناس جریان اصلاحات با ارسال پیامی به حسام الدین آشنا مشاور فرهنگی رئیس جمهور، از او می خواهد که در برابر حاج قاسم سلیمانی موضع بگیرد و وی را متهم به ورود به عرصه سیاسی نماید.
jackie-ying-aaas-30dwqy2b6s3lsngxvcr9c0-492x250
از زبان خودش
ماجرای مسلمان شدن پروفسور جکی یینگ
در رشته مهندسی شیمی، برنده جوایز و افتخارات بسیاری از جمله جای گرفتن در میان 100 مهندس معرفی شده توسط انجمن مهندسان شیمی آمریکا شده است. او در سن 35 سالگی در MIT به درجه"استاد تمامی" رسید و در 39 سالگی در لئوپلدینا (آکادمی ملی علوم آلمان) برگزیده شد.
n00494776-b
جهش قیمت‌ها در آستانه رمضان/
رونمایی از شگرد جدید تولیدکنندگان!
در حالی کمتر از یک هفته به آغاز ماه مبارک رمضان باقی مانده که تب و تاب خرید در بازار کالاهای اساسی و اقلام پرمصرف این ماه بالا گرفته و قیمت برخی کالاها هم گران شده است.
1664841_899
از توکلی عدالت‌خواه تا نادران پیشگو؛
نمایندگانی که جای خالی‌شان محسوس است
مجلس نهم با همه فراز و نشیب‌هایش به پایان رسید و بیش از 70 درصد از نمایندگان مجلس تغییر کردند؛ اما در بهارستان دهم نمایندگان اصولگرای شاخصی حضور داشتند که جای خالی‌شان احساس می‌شود.
13910308000055_PhotoA
کواکبیان ۱۱ رای
لاریجانی رئیس دائم مجلس شد
علی لاریجانی با رأی اکثر نمایندگان به عنوان رئیس دائم مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.
13950310001094_PhotoA
نخستین جشنواره فیلم «مدافعان‌حرم»
خانواده شهدا یک سرمایه‌گذاری بزرگ برای روز مبادا کردند
رئیس دفتر مقام معظم رهبری خطاب به خانواده شهدای مدافع حرم اظهار داشت: شما سرمایه‌گذاری بزرگی برای روز مبادایتان کرده‌اید و این را بدانید که شهید شما در روز قیامت بدون شما پا در بهشت نخواهد گذاشت.
13940915000388_PhotoA
بررسی اعتبارنامه‌های نمایندگان در شعب 15 گانه
اعتبارنامه‌های همه وکلای ملت تصویب شد+ اسامی
اعتبارنامه‌های همه وکلای ملت امروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید.
120519
اگر فائزه هاشمی به دیدار خانم کمال آبادی نمی رفت، اشتباه بود/
دانشگاه تهران آقای هاشمی را مجبور به برائت‌جویی کرد!
صادق زیباکلام گفت: بنده استاد دانشگاه تهران هستم و از این موضوع خبر دارم که دانشگاه تهران به آقای هاشمی فشار وارد کرده است که آقای هاشمی شما باید از اقدام دخترت برائت بجویی و آقای هاشمی در اثر این فشار در جلسه ای به دخترش انتقاد کرد و گفت که فائزه باید جبران کند.
526585_807
در حاشیه مصوبه جلسه اخیر شورا؛
شورای فضای مجازی، فکری هم به حال خود کند
به راستی شورای عالی فضای مجازی به عنوان عالی ترین مرجع تصمیم گیری در زمینه موضوعات مرتبط با فضای مجازی که طبق منویات و دستورات رهبر معظم انقلاب «بار سنگین» تبدیل کشورمان «به قدرت سایبری در طراز قدرت‌های تأثیرگذار جهانی» را بر دوش دارد، آیا با چنین رویه ای که در پیش گرفته و با مصوبات این چنینی توانایی به ثمر نشاندن این کار بزرگ را دارد؟
IMG10394410
به‌مناسبت یک‌سالگی دارالقرآن
تروریست‌ها از جان مردم شهرک اکباتان چه می‌خواهند؟
خبرنگار خبرگزاری دانشجو از رضایت اهالی شهرک اکباتان گفت. از امنیت و آرامشی که در پناه «دارالقرآن» به‌دست آورده‌اند. آرامشی که البته خار چشمان تروریست‌ها است.
n00494281-b
ریاست آیت الله جنتی بر خبرگان؛
بزرگ‌ترین شکست راهبردی غرب در پروژه نفوذ
هستند کارشناسان بسیاری که معتقدند «بی بی سی هر چه هست یك رسانه نیست.»
107294_251
تلاش روزنامه جمهوری برای تبرئه خانواده هاشمی
دعوای زرگری «بهائیت وحجتیه»
مسئله ی دیدار فائزه هاشمی با بهائیان را نمی توان یک موضوع ساده و برنامه ریزی نشده تصور کرد. این مسئله حالا ابعادی ملی پیدا کرده و احتمال دارد دستاویز اعمال تحریم های حقوق بشری بر ضد ایران هم بشود. با این همه، پس لرزه های این موضوع در سطح ایران، بعضاً ارائه ی نظریاتی کاملاً سیاسی و جهت دار را هم در پی داشته است.
فائزه+هاشمی
حاشیه ای متفاوت بر دیدار فائزه و بهائیان؛
انجمن حجتیه و بهائیت؛ دو روی یک سکه!
پس لرزه های دیدار فائزه هاشمی با سرکردگان فرقه ضاله بهاییت و انتشار عکس های این دیدار در فضای مجازی، هنوز هم ادامه دارد.