چرا نسبت به عربستان موضع گیری هم تراز صورت نمی گیرد؟
وقت برخورد با عربستان رسیده است؛
چرا نسبت به عربستان موضع گیری هم تراز صورت نمی گیرد؟
با نزدیک شدن به سال حادثه منا هنوز دولت نسبت به این موضوع عملکرد مناسبی نداشته و نتوانسته از مجاری حقوقی بین المللی برای بیش از 460 ایرانی شهید شده در منا تشکیل پرونده دهد و از دولت عربستان مطالبه غرامت حادثه کند
636081431875546070
اف‌بی‌آی هشدارد داد:
انتخابات آمریکا “ممکن” است هک شود!
بعد از هک شدن سایت های انتخاباتی دو ایالت آمریکا، اف‌بی‌آی از تمام ایالت های آمریکا خواست از امنیت سایت‌های انتخاباتی شان اطمینان حاصل کنند.
شورای+عالی+اصلاح+طلبان
فشار افراطیون برای تغییر عارف
احتمال تغییر رئیس شورای عالی اصلاحات
افراطیون تاکنون افرادی چون عبدالله نوری، عبدالواحد موسوی لاری، محمد موسوی خوئینی ها و رئیس دولت اصلاحات را به عنوان گزینه های جایگزین عارف مطرح ساخته اند.
143498
جایگاه «گفتمان فرهنگی اعتدال» در دولت یازدهم
سایه شوم سیاست بر پیشانی فرهنگ دولت «تدبیر و امید»!
در گزارش دولت، «نشاط ناشی از گفتمان فرهنگی اعتدال» دلیلی بر «رونق فضای فرهنگی کشور و بالندگی و ارتقای خلاقیت ها در عرصه فعالیت های فرهنگی و هنری» شمرده شده و ما مانده ایم حیران از این نشاط و رونق و گفتمان که چرا کشفش نکرده ایم!
جنایات آمریکا سوژه فعالیت‌های فرهنگی شود
طالب‌زاده: قرارگاه مركزی جنگ نرم نداریم ;
حسینی: جنایات آمریکا سوژه فعالیت‌های فرهنگی شود
در این مراسم مسئولان و چهره‌های فرهنگی مانند محسن مومنی شریف رییس حوزه هنری، دکتر فضل الله موسوی عضو حقوقدان شورای نگهبان، فاضل نظری معاون هنری حوزه هنری، علیرضا قزوه، سیدمحمد حسینی وزیر ارشاد دولت دهم، اصغر آب‌خضر دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، دکتر علی بهادری رییس سازمان بسیج حقوقدانان، نادر طالب زاده، سیدمسعود شجاعی طباطبایی و بسیای از هنرمندان هنرهای تجسمی حضور داشتند و به سخنانی درباره این اتفاق فرهنگی پرداختند.
photo_2016-08-29_14-21-24
نخستین جشنواره هنری;
برگزیدگان نخستین جشنواره هنری «حقوق بشر آمریکایی» معرفی شدند
هیئت داوران این جشنواره شامل مرتضی گودرزی دیباج، مسعود شجاعی طباطبایی، محمدرضا نیرومند، كوروش پارسانژاد و سیداحسان باقری پس از دو مرحله كارشناسی و داوری آثار رسیده به جشنواره هنری حقوق بشر آمریكایی، در نهایت در هر بخش آثار حائز رتبه اول تا سوم و همچنین آثار قابل تقدیر را مشخص كردند كه از آثار برگزیده و همچنین آثار تقدیری، با اهدای لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جوایز نقدی تجلیل و تقدیر به عمل آمد.
photo_2016-08-29_14-21-29
تقدیر و رونمایی از دو كتاب;
تقدیر از خانواده شهید باغبانی و رونمایی از دو کتاب پژوهشی
از خانواده شهید باغبانی با اهدای لوح تقدیر و تندیس جشنواره به دختر این هنرمند مستندساز كه در سوریه به شهادت رسیده است تقدیر به عمل آمد.
کاردار سفارت کوبا از نقض حقوق بشر توسط آمریکا گفت
در مراسم اختتامیه جشنواره هنری حقوق بشر آمریکایی؛
کاردار سفارت کوبا از نقض حقوق بشر توسط آمریکا گفت
در بخشی از مراسم اختتامیه این جشنواره، کاردار سفارت کوبا در کشورمان، ضمن تشکر از برگزاری این جشنواره، سخنانی را خطاب به حاضران درباره جنایتهای آمریكا بیان كرد
farhangnews_228482-605975-1472363085
پروژه و پروسه در نفوذ؛
چرا باید پروژه نفوذ را جدی گرفت؟
به طور کلی جناح موسوم به اصلاحات با رویکردی منفی و مخرب با کلیدواژه نفوذ برخورد کرده و اما در عین حال آن را به منزله بی کارکرد شدن کلید واژه فتنه القاء ساخته اند تا از پی آن، خود را از زیر بار عنوان فتنه 88 رهایی دهند.
1820471_484
کلاهی که سر کردها رفت؛
ماجرای تصاحب بی‌دردسر جرابلس چیست؟
کردها، ترک‌ها، داعش و گروه‌های مسلح ضد دولت همگی با اشغالگری ترکیه در شهر جرابلس همراهی می‌کنند. اینها برگه‌های آمریکایی هستند که نقش‌های متفاوتی را در سناریویی که از چند روز پیش آغاز شده، ایفا می‌کنند.
resized_1820390_311
گزارش البرزبان
عاقبت تلخ قدیمی‌ترین کارخانه ریخته‌گری ایران
«سدید»، بزرگترین و قدیمی‌ترین کارخانه ریخته‌گری ایران که روزی بیش از 400 کارگر در آن مشغول کار بودند حالا نزدیک به ۱۷ ماه است که تعطیل شده است .
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-06-25 07:21:59Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com
روایت مناسبات اصلاح‌طلبان با دولت؛
اجبار یا اختیار؛ سکوت تمام‌عیار روحانی مقابل توهین‌ یاران اصلاحات
اصلاح‌طلبان در شرایط جدید، حمایت از روحانی را «چک سفید امضاء» تلقی نمی‌کنند بلکه برای گذار از هویت اصلاح‌طلبانه حق‌السکوت می‌خواهند و حمایت از وی را مشروط به «مذاکره» می‌دانند و برای تحقق مذاکره از «تهدید» و «توهین» استفاده می‌کنند.
1820561_407
کارت سوخت، سوخت!
خوشحالی قاچاقچیان سوخت با مصوبه جدید دولت
منفعت اقتصادي مستقيم و غيرمستقيم ناشي از اجراي طرح کارت سوخت در مدت 8 سال، 100 ميليارد دلار برآورد شده است که 75 میلیارد دلار آن به طور مستقيم ناشي از کاهش مصرف و واردات بنزين است.
4688_803
البرزبان بررسی می‌کند؛
بلاتکلیفی صنایع کوچک در دوران رکود
رکود اقتصادی در کشور، صنایع کوچک و متوسط را به طور کامل تحت تاثیر قرار داده است و در سالهای گذشته شاهد کاهش تولید و تعطیلی بسیاری از واحد‌های صنعتی بوده ایم.
4695_600
سونامی اخراج در روسیه/
پوتین ۸ مقام ارشد دولت را بر کنار کرد
پس از اخراج رییس دفتر پوتین، رییس جمهور روسیه 8 مقام ارشد دولت را از کار برکنار کرد.
برگزیدگان نخستین جشنواره هنری «حقوق بشر آمریکایی» مشخص شدند
در اختتامیه جشنواره هنری حقوق بشر آمریکایی؛
بازخوانی حقوق بشر آمریکایی توسط کاردار سفارت کوبا
در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره هنری حقوق بشر آمریکایی جنایات آمریکا در کشور کوبا و مصادیق نقض حقوق بشر توسط ایالات متحده آمریکا، توسط کاردار سفارت کوبا روایت می شود
143265
بررسی وضعیت فرهنگ و هنر دولت «تدبیر و امید» به بهانه هفته دولت/
فاصله برنامه‌های فرهنگی دولت با وعده‌های انتخاباتی رئیس جمهور
یکی از وعده های رئیس جمهور این بوده که «باید به فکر تعالی فرهنگ جامعه باشیم» و با توجه به ترویج فرهنگ اباحه گری از طریق ابزارهای هنری در دوران فعالیت این دولت چگونه می توان به شرایط امروز با چشمی همراهی بخش نگریست؟!
22729_256
امضا سند بین‌المللی توسعه پایدار توسط ایران
مروری بر عملکرد معاونت امور زنان و خانواده در حوزه بین‌الملل
معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، با اشاره به امضا سند بین‌المللی توسعه پایدار توسط ایران، بر لزوم احتراز از بی‌تفاوتی بدان تأکید و از اقداماتی برای جایگزینی مفاهیم خبر داده که به‌طور خاص به مفهوم عدالت جنسیتی اشاره داشته است. حال سؤال کلیدی آن است که رابطه و نسبت میان شاخص‌ها و مفاهیم حوزه زنان در عرصه بین‌المللی چیست؟ آیا می‌توان در عین تلاش برای ارتقای سطح کمی آمارهای مطلوب از منظر نهادهای بین‌المللی، در راستای مفهوم‌سازی و تحول اجتماعی و هنجاری در سطح جهانی گام برداشت و این‌که حرکت و تلاش در مسیر آماردهی منطیق با شاخص‌های مذکور، آیا مجالی برای مفهوم‌سازی برای دولت باقی خواهد گذارد؟
حقوق+بشر+آمریکا
همزمان با هفتم شهریور؛
اختتامیه نخستین جشنواره هنری حقوق بشر آمریکایی برگزار می‌شود
دبیرخانه پویش مردمی حقوق بشر آمریکایی، اختتامیه نخستین جشنواره هنری حقوق بشر آمریکایی را ساعت ۱۸ یکشنبه هفتم شهریور ماه ۱۳۹۵ برگزار می کند.
1819112_446
دهقان مطرح کرد
ماجرای ۲ نامه دفتر رهبرانقلاب در خصوص قراردادهای نفتی
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با تشریح انگیزه‌های برخی مسئولان برای انعقاد قراردادهای جدید نفتی نسبت به سلطه ۵۰ ساله باشگاه نفت بر دولت ها در پی انعقاد این قراردادها هشدار داد.