عملیات مرصاد
سازمان منافقین در دروغ جاویدان
سازمان در پس از فروغ به نزولی رسید که دیگر نمی تواند سر بر آورد و تهدید جدی باشد. این سازمان بخش قابل توجهی از بدنه خود را در این عملیات به هلاکت رساند و بخشی دیگر نیز با هزاران سوال پاسخ داده نشده مواجه شد
4195_599
البرزبان از ضرورت تجارت علمی در کشور گزارش می دهد
شرکت های دانش بنیان؛ پلی از دنیای علم به عمل
شیوه های تجارت در دنیای امروز کاملا با گذشته متفاوت شده است و غفلت از روش های علمی در تجارت و اقتصاد، ضربات جبران ناپذیری به توسعه پایدار کشور وارد خواهد کرد.
4185_841
گزارش البرزبان از چشم انداز مثبت صنعت گاز ایران
ایران قدرت اول گازی جهان می‌شود
ایران ظرفیت های بی نظیری در صنعت نفت و گاز دارد و پارس جنوبی به عنوان مهمترین میدان گازی حرف اول را در استخراج گاز در خاورمیانه می زند.
4190_860
هیلاری رسماً کاندیدای حزب دموکرات شد
نامزدی اولین زن در تاریخ انتخابات آمریکا
هیلاری کلینتون رسما از سوی نمایندگان حزب دمکرات آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر در این کشور انتخاب شد.
ahjMOMwYsPlN
مجلس، دولت و توافقنامه زیست محیطی پاریس /
مجلس در حاشیه؛ دولت پر حاشیه
روند حرکت دولت یازدهم و تعاملش با مجلس نهم و دهم نشان می‌دهد که تعامل خوبی بین آنها برقرار است با این ذکر این نکته که این مدل از تعامل نوعی تخلف قانونی است و بهایش ضرر و زیان کشور در عرصه‌های مختلف است.
thm_828_1764168_529
تازه‌ترین تحولات میدانی یمن؛
مروری بر تاکتیک‌های موفق یمنی‌ها در جنگ با آل‌سعود
تاکتیک‌های موفق انصار الله در مقابله با متجاوزان سعودی نه تنها معادلات حاکم بر میدان بلکه شرایط در عرصه سیاسی را نیز به زیان عربستان سعودی رقم زده است.
1764102_249
آقای جهانگیری الوعده وفا؛
اگر در دولت فسادی رخ دهد وزیر مربوطه باید استعفا دهد
جهانگیری بر ضدفساد بودن دولت فعلی اصرار دارد و سال گذشته وعده داد: اگر در این دولت فسادی در یکی از دستگاه‌ها رخ دهد، آن وزیر باید از مردم عذرخواهی کند، استعفا بدهد و برود.
1757622_610
آیا کودتای شکست‌خورده باعث نزدیکی ترکیه به روسیه و ایران می‌شود؟
آزمون تعیین دوست و دشمن واقعی
اعلام حمایت «روسیه» و «ایران» از «دولت منتخب» ترکیه و محکوم کردن کودتا، در همان ساعاتی که آشوب هنوز در جریان بود و هیچ چیز قطعیت نداشت، قطعا در حساب و کتاب های اردوغان در تغییر رویکرد سیاست خارجی جایگاه ویژه‌ای به خود اختصاص می‌دهد.
1766571_543
روحانی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی:
پذیرش قطعنامه تصمیم شجاعانه امام(ره) بود
رئیس‌جمهور با اشاره به سالگرد پذیرش قطعنامه 598 و عملیات مرصاد، گفت: فاصله یک ماهه تصمیم شجاعانه امام(ره) در پذیرش قطعنامه تا پایان جنگ و آتش‌بس دارای اهمیت بسیار زیادی در انقلاب اسلامی است و درک درست آن مقطع زمانی ضروری است.
Ettelaeiye-20
اطلاعيه سازمان فضاي مجازي سراج:
شاعر و خواننده اختتامیه جایزه بزرگ مرگ بر آمریکا قطعا در تراز انقلاب اسلامی خواهد بود
در پی انتشار خبری مبنی بر سرودن شعری توسط يكي از شعراي معلوم الحال برای جایزه بزرگ مرگ بر آمریکا روابط عمومي سازمان فضاي مجازي سراج بعنوان برگزار كننده اين جايزه اطلاعيه ای صادر کرد.
139505051330292878221134
نشست رسانه‌ای جشنواره مرگ بر آمریکا در خبرگزاری تسنیم برگزار شد
ژاپنی‌ها نیز مانند ما از امریکا آسیب‌های زیادی دیدند
نشست رسانه‌ای جشنواره مرگ بر آمریکا با حضور «سید مسعود شجاعی طباطبایی»، دبیر هنری و «میثم محمد حسنی» دبیر اجرایی جشنواره در خبرگزاری تسنیم برگزار شد.
4169_703
گزارش البرزبان از وعده های بی سرانجام
مسکن اجتماعی، کی و کجا؟!
3 سال از وعده دولت یازدهم در خصوص مسکن اجتماعی گذشت اما نه تنها هنوز هیچ خبری از آن نشده است بلکه پروژه مسکن مهر نیز ناتمام باقی مانده و متوقف یا پیشرفت بسیار کمی دارد.
4155_510
البرزبان بررسی می‌کند؛
خم شدن کمر کشاورزان زیر واردات و دلال بازی
محصولات کشاورزی حرف اول را در صنایع غذایی ایران می زند و ایران با در اختیار داشتن ظرفیت های جغرافیایی و طبیعی، جزو کشورهایی موفق در زمینه کشاورزی به شمار می رود که امکان تولید محصولات متنوع با قیمتی مناسب را دارد اما کشاورزی ایران گرفتار واردات و دلال بازی ها است که کمر کشاورزان را خم کرده است.
4161_559
نقض برجام در آسمان/
درسی که باید از ماجرای بوئینگ گرفت
قرارداد بین شرکت هواپیمایی بوئینگ و ایران ایر در هاله ای از ابهام قرار دارد و علیرغم تمایل مقامات ایران اما کنگره آمریکا تاکنون اجازه فروش هواپیما به ایران را نداده است.
1
اختصاصی
جنایات فرقه رجویه
فرقه رجویه در انقلاب و بعد از آن دست به عملیات های تروریستی زیادی بر ضد انقلاب زد.در زیر قسمتی از این جنایات را مشاهده میکنیم.
1763360_836
جدیدترین تحولات میدانی سوریه؛
شکست پی‌درپی تروریست‌ها در محور کاستلو
محاصره حلب توسط ارتش سوریه و گروه‌های هم پیمان در حالی وارد هجدهمین روز خود شد که تلاش‌های پی در پی القاعده و ارتش آزاد برای شکست آن از طریق بازگشایی مسیر «کاستلو» با شکست‌ همراه بوده است.
1745148_877
نگاهی به فیلم سپتامبرهای شیراز؛
همیشه پای سپاه در میان است؛ اینبار یهودآزاری در شیراز
فیلم علاوه بر جلاد نشان دادن اعضای سپاه که یهودیان را آزار می‌دهند، مردم انقلابی را نیز شبیه فیلم‌های زامبی‌ به تصویر کشیده که با وحشی‌گری به افراد و مغازه‌ها حمله می‌کنند و ماشین‌ها را آتش می‌زنند.
1764411_953
افتضاح لباس و سفر عجیب مسئول کمیته فرهنگی المپیک/
سایت پربیننده ورزشی یا مرکز دلالی و تبانی؟
با روایت البرزبان از گوشه و کنار ورزش همراه شوید.
1763791_860
دست خالی دولت از برجام و بزرگنمایی قرارداد با پژو /
انتظارات خودرویی مردم یکی یکی رنگ می‌بازد
محقق نشدن اکثر وعده‌های اقتصادی دولت یازدهم درباره برجام، سبب شده رسانه‌های حامی دولت به ناچار به بزک کردن و بزرگنمایی مسائلی بپردازند که اساسا افتخاری برای اقتصاد کشور محسوب نمی‌شود.
resized_1762459_727
گزارش البرزبان از سوغات ناب خراسان؛
همراه با«فیروزه نیشابور» از اعماق زمین تا نگین انگشتری
آبی، اصیل و اشرافی... این‌ها صفت‌هایی هستند که در تمام دنیا برای مرغوب‌ترین سنگ ایرانی به کار می‌رود. سنگی که اولین و قدیمی‌ترین معدنش در 53کیلومتری شمال غرب نیشابور قرار دارد.