photo_2016-06-25_10-24-56
دولتی به نام آمریکا
برای شناخت آمریکا نیاز است یک بار بدانیم و باور کنیم این کشور با دوستی اش به هیچ جای دنیا خیری نرسانده و در برابر کمک های حداقلی اش به مردمانی ان ها را تا جایی که ممکن بوده، استثمار کرده است. واقعیت های دولتی به نام آمریکا را نباید با شوهای رسانه ای فراموش کرد.
3537_423
کارشکنی آمریکایی ها :
هراس شرکت‌های اروپایی برای تجارت با ایران
در حالی که نزدیک به یک سال از امضای توافق نامه هسته ای بین ایران و کشورهای 1+5 می گذرد اما شرکت های اروپایی از ترس اعمال تحریم از سوی آمریکا، حاظر به تجارت و سرمایه گذاری با ایران نیستند.
3532_555
تولید علم احیا می شود؟
امید به پایان رکود علمی در کشور
بر اساس آخرین گزارش پايگاه رتبه بندي تايمز، در سال 2016 تعداد دانشگاه های برتر ایران در آسیا از 3 دانشگاه در سال گذشته به 8 دانشگاه ارتقا یافت و امید به پایان رکود علمی در دانشگاه های کشور افزایش یافت.
22210_853
استفاده ابزاری در غرب از عبارت حقوق بشر;
تکریم حقوق زن در منشور حقوق بشر آمریکایی!
در اروپا جاده‌ای به نام 55 E وجود دارد که از شهر هلسینگبورگ آلمان شروع می‌شود و در شهر کالاماتای یونان به پایان می‌رسد. در حد فاصل مرزهای آلمان و چک در این بزرگراه، منطقه‌ای وجود دارد که در میان رانندگان دائمی ‌این جاده به منطقه روسپی‌گری معروف است. ارزان‌بودن قیمت کارگران جنسی در این منطقه موجب شده که رانندگان نام بزرگراه عشق‌بازی ارزان را به این بخش از 55 E اختصاص دهند.
13910717000014_PhotoA
عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان عفاف و حجاب هشدار داد
خطر ورشکستگی ۵۰۰ کارگاه تولیدی در ایران با آغاز تولید چادر مشکی در چین
عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان عفاف و حجاب با اعلام اینکه متاسفانه چین درصدد تولید چادر مشکی است، گفت: با این کار، ۵۰۰ کارگاه تولیدی دوخت چادر مشکی در ایران با خطر ورشکستگی روبرو می‌شوند.
138117
سینمای هالیوود در خدمت حقوق بشر آمریکایی
تاملی به تفکر حقوق بشری در فرهنگ و هنر
وقتی انواع محصولات جذاب هالیوودی با داستان هایی مماس با نگره های حقوق بشری غرب و یا در درون داستان هایی به ظاهر اجتماعی و یا عاشقانه اما با درون مایه سیاسی حقوق بشر ساخته و به جهانیان ارسال شدند، فرصت مناسبی برای بروز اندیشه حقوق بشری آمریکا به مردمان جهان است
k9i
بهای انسانیت در مکتب حقوق بشر آمریکایی:
چرا روشنفکر وطنی در برابر نقض حقوق بشر ایرانی ها توسط آمریکایی ها ساکت است؟
روشنفکر وطنی تحمیل قانون کاپیتالاسیون به ایران را چگونه می‌تواند توجیه کند؟ بر اساس کدام اصل حقوق بشری آمریکایی‌ها چنین درخواست وقیحانه‌ای داشته است؟ مگر مفهوم این قانون غیر از این است که انسان را به دو قسم پّست و عالی تقسیم می‌کند که طبقه پست و زمین خورده شکایت از ظلم طبقه عالی را ندارد؟
حقوق+بشر
پایی درازتر از گلیم
ایران زخم خورده حقوق بشر آمریکایی
حق مردم هر کشوری است که نوع حکومت خود را انتخاب کنند اما دنیای امروز اجازه چنین حق ساده‌ای را به مردم کشورهای مختلف نمی‌دهد. دیکتاتورهای محلی با کمک کشورهای قدرتمند جهانی بخوانید ایالات متحده آمریکا راه را بر محقق شدن اراده‌ی ملت ها می بندند.
6254_173
اختصاصی
حقوق بشر آمریکایی؛ با طعم خون، بمب خوشه ای و کودتا
«آمریکا به حقوق بشر به مثابه یک سلاح نگاه می کند. حقوق بشر سلاح غیر منطقی در دست آمریکاست.
1711911_121
فیش‌ حقوقی، ایرباس و بوئینگ؛ و سربازانی که خیلی زود به پایان خدمت رسیدند
اوج‌گیری عواطف عمومی!
احساسات در شبکه‌های اجتماعی به اوج خود رسیده است. یکی از فیش‌های مدیران بی‌کفایت می‌گوید و عده‌ای هم از سرمایه‌گذاری غلط دولت در آسمان‌ها و قربانی‌شدن مردم در زمین. گروه دیگری برای عقده‌گشایی همواره منتظر فرصت هستند.
1711649_774
مردم بریتانیا رای به «خروج» دادند؛
آیا فروپاشی اتحادیه اروپا کلید خورده است؟
خروج بریتانیا از اتحادیه، قطعا به سایر صداهای «ضداتحادیه» در سرتاسر اروپا عرصه جولان بیشتری می‌دهد. «مارین لوپن»، رهبر حزب فوق راستگرای جبهه ملی فرانسه خواهان برگزاری همین همه‌پرسی در فرانسه شده است. رهبر حزب آزادی هلند هم از این نتیجه استقبال کرد و در توئیتر خود نوشت: «بعدی، هلند است!»
1711767_236
شهید «بدرالدین» مسئول پرونده‌های مقاومت در عراق و سوریه بود/
آل‌خلیفه مزدوران دستگاه اطلاعاتی انگلیس هستند
دبیرکل حزب‎الله لبنان گفت: «سید ذوالفقار» مسئول آزادی اسرا از زندان‎های اسرائیل و پرونده‎های مقاومت در عراق و سوریه بود.
farhangnews_213016-581045-1466666245
با تداوم 15 ساله موج اسلام هراسی در غرب؛
لشکر جانیان و منحرفان در اردوگاه داعش
علی رغم حملات بی امان بر علیه جامعه مسلمانان آمریکا در پی اقدام تروریستی اورلاندو، عامل این واقعه یک همجنس باز از آب درآمد.
farhangnews_212982-580998-1466658687
سالروز آغاز دوقطبی احمدی نژاد و هاشمی ؛
گزارشی از یک دهه تقابل
سوم تیر 1384، روزی بود که دو نامزد انتخاباتی با گذشت زمان به دو قطب متضاد سیاسی در فضای سیاسی کشور تبدیل شدند.
farhangnews_213100-581133-1466777928
در آستانۀ شبهای قدر 1395
۲۰ نکته مهم برای احیاء شبهای قدر
یادداشت استاد پناهیان در آستانۀ شبهای قدر 1395
137994
نتایج سیاستگذاری های معیوب وزارت فرهنگ و ارشاد/
از ترویج خیانت تا دعوت به روابط ناهنجار اخلاقی!
تزریق اندیشه هایی نابارور از اخلاق انسانی و نگره اسلامی و ارائه نشانه هایی مکتوب و مصور از القای جهانی بی دین، دعوت به ارتباطات ناهنجار و ترویج و اشاعه منکرات اخلاقی نمونه هایی از ولنگاری موجود فرهنگی است
1706661_454
خطر «رادیکال‌شدن» اعتراضات با تشدید فشار بر رهبران انقلاب بحرین
آل‌خلیفه روی «خط قرمز»!
لغو «شهروندی» امری بسیار بی‌سابقه است که تنها از حکومتی همچون رژیم سرکوب‌گر آل خلیفه برمی‌آید. تنها در سه ماهه گذشته دست کم از پنج بحرینی سلب تابعیت شده و از کشور اخراج شده‌اند.
1709016_533
از هولیگان‌ها تا پرتاب نارنجک؛
۱۱ دلیل که یورو ۲۰۱۶ را عرصه جنگ‌های خیابانی کرد
آبروی فوتبال رفته و حتی گاهی هواداران تیم پیروز هم در خیابان‌های اطراف استادیوم در حالت مستی و عدم کنترل رفتار، با پلیس و یا مردم محلی درگیر شده و کارهای خطرناکی می‌کنند.
122207
خاتمی در سال 88 نظام جمهوری اسلامی را فدای اصلاحات کرد/
پشت پرده قدرتمندتر از ریاست جمهوری
خاتمی برای آنکه بتواند اصلاحات و بدنه اجتماعی اصلاحات را حفظ کند و خودش را همچنان در راس اصلاحات نگه دارد مجبور بود با وجود اطلاع از سلامت انتخابات، مواضع غلط خود را تَکرار کند.
سردار+سلیمانی+
سخنان سردار سلیمانی;
نیویورک تایمز: سخنان ژنرال سلیمانی تند و آتشین بود
روزنامه آمریکایی در گزارشی از تهران سخنان سردار سلیمانی را «تند و آتشین» نامید و عنوان داشت که ایران بردباری خود را نسبت به اقدام‌های بحرین از دست می‌دهد.