photo_2016-07-02_08-07-13
حقوق به «شر» آمریکایی
این متن قصد پرداختن به دستاوردهای انقلاب اسلامی را ندارد لیکن دانستن اینکه رشد علمی ایران در حال حاضر11/5برابر رشد متوسط علمی جهان است و اینکه ایران در برخی از موضوعات علمی مانند نانو تکنولوژی ، لیزر ، شبیه سازی ، سلاح های موشکی ، پرتاب ماهواره ، انرژی هسته ای و ... جز 5 کشور برتر جهان می باشد نشان از اتفاق مبارکی دارد که محصول همدلی و همراهی ملت و حاکمیت است
138592
نقش جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در بازنمایی جنایات حقوق بشری آمریکا/
ارزش آثاری دغدغه‌مند در برابر موج رسانه‌های غربی
در میان غفلت های هنرمندان حرفه ای و بی دغدغه بودن متولیان دولتی، بودند و هستند اهالی دردمند هنر و فرزندان جسوری که با دریافت و فهمی عمیق از اصالت هنر و حقیقت تاریخ، دل و دیده را در صفای تعهد به هم دوخته و تصویرگر بخشی از وقایع رخداده در بستر هنر شدند
138596
" محصولی با عظمت کتاب، با ارزش کتاب، درخور این است که تبلیغ بشود"
ضرورت تبلیغ و ترویج کتاب از طریق رسانه‌ها
مقام معظم رهبری فرمودند:" محصولی با عظمت کتاب، با ارزش کتاب، درخور این است که تبلیغ بشود؛ تشویق بشوند کسانی که میتوانند کتاب را بخوانند؛ این را ما باید به صورت عادت در بیاوریم."
1725173_196
کدام گروه فشار رسوایی فیش‌های حقوقی را برای روحانی رقم زد؟
افشای راز سه ساله پاستور!
انتشار فیش‌های حقوقی پرده از رازی سه ساله کنار زده است و بخش دیگری از مناسبات حاکم در دولت یازدهم برای افکارعمومی نمایان شده است. حال این سؤال مطرح می‌شود که لابی فشار اقتصادی و گروه‌های فشار دولت چه کسانی هستند و روحانی چه نقشی در این میان دارد؟!
13950229000122_PhotoA
۵ مدیر معزول افشای فیش‌های نجومی حقوق/
موج برکناری‌ها به صندوق توسعه ملی می‌رسد
محمد امین از بیمه مرکز، علی صدقی از بانک رفاه، علی رستگار، از بانک ملت، اسماعیل للگانی از بانک صادرات، سیامک دولتی از بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و صفدر حسنی از صندوق توسعه ملی تاکنون 5 قربانی زلزله افشای حقوق‌های نجومی هستند.
13940829000415_PhotoA
آیت‌الله خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه تهران:
امت اسلامی اجازه نمی‌دهد فلسطین فراموش شود
امام جمعه موقت تهران با تأکید بر اینکه امت واحده اسلامی اجازه نمی‌دهد مسئله فلسطین به فراموشی سپرده شود، گفت:‌ ما علی‌رغم تلاش تکفیری‌ها، نخواهیم گذاشت آرمان فلسطین به حاشیه برود.
13950406000731_PhotoA
در حال بروزرسانی/ گزارش کامل از راهپیمایی روز جهانی قدس
شمارش معکوس برای حذف غده سرطانی از جهان
مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور میلیونی راهپیمایان در تهران و سراسر ایران اسلامی آغاز شد.
photo_2016-06-29_17-26-20-1024x727
نژادپرستی که انتفاضه فلسطین او را به اسلام هدایت کرد
نژادپرستی که مسلمان شد
در این حین انتفاضه در فلسطین شدت گرفت. پدرم با اینکه نژادپرست و ضد یهود بود، اما همیشه از تشکیل دولت یهود حمایت می کرد. فکر می کنم که او از یهودیان متنفر بود، اما تنفر او از اعراب بیش از یهودیان بود و به همین دلیل از اسرائیل پشتیبانی می کرد
1723367_384
آمریکا پایتخت اعدام جهان/
مجازات با طعم زهر و زجر چند ساعته
در ایالات متحده آمریكا برای اعدام محكومین به مرگ در ایالت‌های مختلف از پنج روش عمده اعدام به وسیله تزریق مواد مرگبار، صندلی الكتریكی، گاز مرگبار، جوخه آتش و طناب دار استفاده می‌شود.
13950409000612_PhotoA
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اعلام کرد
برگزاری راهپیمایی روز قدس در ۸۵۰ شهر کشور
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی فراخوانی اعلام کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس فردا جمعه یــازدهم تیر در تهران و بیش از ۸۵۰ شهر و شهرستان سراسر کشور با حضور معنوی و گستردۀ مردم مؤمن و روزه دار ایران اسلامی برگزار می‌شود.
n00356571-b
واکاوی نقض حقوق‌بشر در ایالات متحده
“خلق” و “توزیع” بحران، سناریوی پس از جنگ سرد
مساله حقوق بشر و حقوق بشردوستانه از موضوعاتی است که پس از انتشار اعلامیه جهانی حقوق بشر در دهم دسامبر 1948 تاکنون دست خوش تغییرات شکلی (از حیث اجرایی و رعایت مفاد پروتکل‌ها و میثاق‌نامه‌ها) بوده و این روند در حال حاضر از سوی دولت‌ها پیگیری می‌شود.
7404_868
اختصاصی
تحریم های قرون وسطای
نقض حقوق بشر به عنوان بخش جدایی ناپذیر از پیشینه تاریخی حاکمان مغرب زمین به نوعی در دی ان ای آنها زنجیره ای طبییعی تشکیل داده است.
139504100136491848035754
در دو بخش اصلی و جانبی
فراخوان مسابقه بین‌المللی «مرگ بر آمریکا»
فراخوان شرکت در سومین مسابقه بین المللی «مرگ بر امریکا» منتشر شد. «مسعود شجاعی طباطبایی» دبیر هنری این جشنواره است.
13950410000126_PhotoJ
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و مسئولان قوه قضاییه تاکید کردند:
دفاع امت اسلامی از فلسطین با فریاد یکپارچه در روز قدس
رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به نزدیک شدن روز جهانی قدس تأکید کردند: به فضل الهی روز جمعه، بار دیگر فریاد یکپارچه دفاع از مردم مظلوم فلسطین در سراسر ایران و دنیای اسلام بلند خواهد شد و امت اسلامی به فریضه مهم دفاع از مظلوم عمل خواهد کرد.
حقوق+بشر
گزارشی پیرامون مقابله دولت های استکباری با استقلال و پیشرفت جوامع؛
کودتاگران مدافع حقوق بشر می شوند
نقض حقوق انسان ها تنها در قالب کودتا توسط آمریکا در بیش از 60 کشور جهان صورت گرفته و در جریان آنها میلیون ها انسان غیر نظامی قتل عام شده اند. در کنار این دولت های استعماری همواره به عنوان دفاع از دموکراسی و حقوق بشر بستر نفوذ خود در میان دولت های مختلف را ایجاد کرده اند.
7263_793
اختصاصی
کالبدشکافی علت حملات تروریستی در ترکیه
این روزها ترکیه روزهای پرآشوبی را پشت سرمی گذارد از یک سو درگیر تنش‌های داخلی و منطقه‌ای است و از سوی دیگر هدف حملات تروریستی از سوی گروه‌های مختلف قرار گرفته است. در این یادداشت به کندوکاو درمورد اینکه چرا ترکیه کانون توجه حملات تروریستی است می پردازیم:
4592
اختصاصی البرزبان/ حقوق بشر آمریکایی
تبعیض نژادی در سیستم عدالت کیفری آمریکا
تبعیض نژادی سابقه ای طولانی در نظام قضایی ایالات متحده امریکا دارد. بر اساس گزارش دیده بان حقوق بشر مردان افریقایی-امریکایی 6 برابر بیشتر از مردان سفیدپوست به عنوان مجرم دستگیر شده و روانه زندان می شوند. در حال حاضر سه درصد از کل جمعیت مردان سیاه پوست در زندان های فدرال و ایالتی به سر می برند.
n00059360-b
حقوق بی بشر آمریکایی
شکنجه‌های جسمی، روحی و روانی مدعی حقوق بشر
حقوق بشر برای خود آمریکایی‌ها و دوستانشان تا زمانی وجود دارد که تامین کننده سیاست‌هایشان در مناطق مختلف جهان از جمله جنوب غرب آسیا و شمال آفریقا باشد.
4593
گلوله، بمب، خون؛
ارمغان حقوق بشر آمریکایی
آمریکایی در گوشه‌ای از جهان نیست که به اسم دموکراسی و حقوق بشر؛ آدم نکشته باشند و حق اولیه یک انسان یعنی حیات را از او نگرفته باشند .لیست کشورهایی که صابون حقوق بشر آمریکایی به تنشان خورده است و طعم بمب و گلوله‌ی آمریکایی را چشیده اند بلند بالاست؛ لیستی که هر کدام از عناوین آن کتابها داستان رنج و درد ملت هاست؛ ملت هایی که از منظر حقوق بشر آمریکایی؛ بشر حساب نمی شوند.
1721519_889
واکاوی نقض حقوق‌بشر در آمریکا؛
«خلق و توزیع» بحران، سناریو واشنگتن پس از جنگ سرد
اگر بخواهیم چرایی نقض حقوق بشر توسط واشنگتن را رمزگشایی کنیم باید به سناریویی اشاره شود که در خلال و پس از جنگ سرد (از 1940 تا 1990) توسط غربی‌ها طرح و اجراء شد.