وقتی آیت الله جنتی بر صندلی ریاست نشست
وقتی آیت الله جنتی بر صندلی ریاست نشست
عدم حضور دو عضو برجسته اصولگرایی موجب شد تا جریان مخالف هر آنچه توان داشت در تبلیغات خود بکار گیرد و با استفاده از رسانه و فضا سازی شبکه های اجتماعی خود را پیروز انتخابات خبرگان نشان دهد.
farhangnews_205642-568256-1464243563
توزیع رایگان نان در پایتخت !
دیوار مهربانی به نانوایی رسید
دیوار مهربانی نانوایی شامل یک تابلو با تعدادی مهره می باشد که شهروندان خیر به تعداد هزینه ای که متقبل شده و به نانوایی پرداخت می کنند مهره دریافت کرده و آن ها را بر تابلو نصب می کنند...
farhangnews_205559-567926-1464251007
در همچنان بر پایه اصول می چرخد؛
چرا خواب اصلاح طلبان برای خبرگان تعبیر نشد!
روز 4 خرداد، رویدادی در مجلس خبرگان رقم خورد که بسیاری از تحلیل های اصلاح طلبان و حامیان دولت را زیر سوال برد.
farhangnews_205662-568310-1464242768
تیتر های کودکانه در رسانه های رسمی کشور /
کُری خوانی های فوتبالی به سیاسیون رسید!
پیروزی و شکست جریان های سیاسی در رقابت های انتخاباتی به معضلی در رسانه های این جریان ها تبدیل شده که آن را به محلی برای تحقیر و توهین تبدیل ساخته است.
30.	Photograph. “17 January 1944. MM-5-152840”; “Cassino Area, Italy Lt. Michael J. Ciaglo, artillery observer at his post atop Mt. [Mount] Chiaia, spotting enemy activity on Mt. [Mount] Trocchio. Photo by Greenhaus, 163rd Signal Photo Company.” Cassino, Italy. 17 January 1944
چشم توپخانه‌های ارتش با پرنده‌های «سیراف» متحول شد
دستاورد جدید پهپادی کشور
در سال‌های اخیر بسیاری از ارتش‌های مدرن دنیا برای بحث شناسایی میدان نبرد و همچنین هدایت آتش توپخانه خود، از پهپادها استفاده می‌کنند و آنچه پهپادهای مورد نظر نیاز دارند یک سیستم تصویربرداری و همچنین توان ارسال زنده تصویر به پست فرماندهی است که اکنون در اختیار یگان‌های ارتش نیز قرار گرفته است.
1655419_389
کیش و مات اصلاحات؛
هزینه‌‎های ریاست عارف برای نمایندگان اصلاح‌طلب
در دوره‌ای که دولت در دست دوستان اصلاح طلبان یعنی اعتدالیون است و از سویی در همین زمان اصلاح طلبان ادعای پیروزی در انتخابات مجلس را سر داده‌اند، چنانچه تنش مداومی در مجلس شکل بگیرد نتیجه این وضعیت به نام اصلاح طلبان تمام خواهد شد.
1655340_585
خانواده‌ی فرمانده شاخه‌ی نظامی حزب‌الله لبنان
دیدار خانواده شهید بدرالدین با رهبر انقلاب
خانواده‌ی شهید سید مصطفی بدرالدین فرمانده شاخه‌ی نظامی حزب‌الله لبنان عصر دیروز (چهارشنبه ۵ خرداد) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار کردند.
1655316_944
چارچوب اخلاقی سینمای آمریکا؛
قوانین اولیه اخلاقی که هالیوود زیر پا گذاشت
اکنون نه فقط سینما، بلکه بسیاری از شبکه‌های تلویزیونی کابلی آمریکا نیز به هیچ‌کدام از این قوانین پایبند نیستند و برای حفظ و افزایش مخاطب، هیچ محدودیتی را برای تولیدات تصویری خود قائل نیستند.
1655085_797
نوصهیونیست‌هایی که تحقق پیش‌بینی رهبر انقلاب را تسهیل می‌کنند
«صهیونیست»‌ترین کابینه اسراییل!
«نو-صهیونیست‌ها» نه تنها می خواهند دولت را در دست بگیرند بلکه قصد دارند یک انقلاب ایدئولوژیک هم در ساختار سیاسی این رژیم ایجاد کنند. برنامه ای که با جنون امثال بنت و لیبرمن اسرائیل را در 25 سال آینده در سراشیبی نابودی قرار خواهد داد.
13950306000155_PhotoA
رهبر انقلاب در دیدار نمایندگان مجلس خبرگان:
مراقب ترس و انهزام درونی خود باشید
حضرت آیت الله خامنه‌ای تاکید کردند: دوستان عزیز ما می‌گویند در مذاکرات هسته ای امتیاز گرفتیم و طرف های مقابل صنعت هسته‌ای ایران را پذیرفتند؛ این مسئله البته بعد از عینی شدن اقتدار ایران یعنی غنی سازی 20 درصد حاصل شد.
VhD1sasunB0B
بعد از دیدار فائزه هاشمی با بهاییان در ایران
انتصاب یک بهایی به مشاور اوباما در امور دینی
خبرهای رسیده حاکی از آن است که باراک اوباما رئیس جمهور امریکا، نسیم کوروش، مسئول امور حقوق بشر دفتر روابط عمومی جامعۀ بهائی آمریکا را به عنوان یکی از مشاوران خود در امور دینی منصوب کرد.
n00493687-b
گزارش تحلیلی؛
تأثیرات راهبردی ریاست آیت الله جنتی
سوابق آیت الله جنتی به عنوان یکی از یاران قدیمی و مورد اعتماد حضرت امام (ره) و همچنین مقام معظم رهبری نشان می دهد که ایشان همواره بر حفظ و محافظت از جایگاه ولایت فقیه و چارچوب اسلامی نظام تاکید داشته و خود نیز در اینباره هزینه های سنگینی را داده اند. در سال های اخیر و به خصوص پس دولت اصلاحات و در مقاطع حساس انقلاب مانند فتنه 78 و 88 که تخریب ها و هجمه به جایگاه ولایت فقیه بیشتر از همیشه شد، ایستادگی و حمایت تمام قد و جانانه آیت الله جنتی از ولایت فقیه – به عنوان اصلی ترین نماد اسلامیت جمهوری اسلامی- اصلی ترین شاکله شخصیت سیاسی و مذهبی ایشان بود.
download (1)
ضرورت توجه به بحث دشمن شناسی؛
استفاده از نخبگان کشور در راستای خنثی‌سازی توطئه‌ها
زمانی که دشمن به ویژه آمریکا به طور مستمر و مداوم در تلاش برای کسب اطلاعات و آگاهی از درون جامعه ما حتی در جزئی ترین مسائل فرهنگی و اجتماعی است، ما نباید با بی اعتنایی از کنار مسائلی این چنینی بگذریم که آینده کشور را به تباهی خواهد کشاند.
n00160712-b
از رژیم کودک کش صهیونیستی تا آمریکای مدافع تحریم ملت ایران؛
حمایت همه جانبه ضد انقلاب از فائزه هاشمی!
در این میان نکته ای که بیش از همه جلب نظر می کند حمایت همه جانبه تمام مخالفین نظام و مردم ایران از اقدام فائزه هاشمی بهرمانی می باشد حمایتی به وسعت تمام جریانات ضد انقلاب و کشورهای متخاصم، از رژیم کودک کش صهیونیستی گرفته تا آمریکای مدافع تحریم ملت ایران، از منافقین گرفته تا سلطنت طلبان و ربع پهلوی و خلاصه همه پای به میدان حمایت از فائزه خانم نهاده اند.
IMG12315342
توصیه‌های محفلی خاتمی به اصلاح طلبان :
خاتمی: عارف، کدورت با روحانی را کنار بگذارد
شنیده‌های خبرنگار پارس‌نیوز حاکی از آن است که خاتمی که این روزها به نسبت قبل بسیار فعال تر شده است در دیدار با برخی اعضای احزاب منحله مشارکت و مجاهدین انقلاب توصیه های خاصی در مورد انتخابات هیات رییسه مجلس و روند حرکتی مجلس دهم داشته و از این طیف خواسته تا د رطول فعالیت مجلس با راه اندازی اتاق فکری بیرون مجلس هدایتگری این مجلس و نمایندگان اصلاح طلب و بعضا مستقل مردد را به دست گیرند.
4299
در غرب کشور؛
تهدید مردم به عدم همکاری با سپاه پاسداران
رسانه‌های وابسته به گروه‌های تروریستی غرب کشور که از همکاری‌های مردمی با نیروهای نظامی و انتظامی به ستوه آمده‌اند، برای جلوگیری از این اقدام به تهدید مردم پرداختند.
فائزه و ادامه پروژه مهدی
چرایی محکوم بودن اقدام فائزه هاشمی؛
از منافع ملی تا وظایف شرعی!
تشکر رسمی سخنگوی بهائیان از فائزه خانم در شبکه بی بی سی فارسی، ذوق زدگی تلویزیون های سلطنت طلب از اقدام فائزه و نهایتاً؛ زدنِ رنگ سیاسی به مخالفت های صورت گرفته با اقدام فائزه هاشمی در داخل کشور نیز بخشی دیگر از واکنش ها به این مسئله را در بر می گرفت.
107105_344
چرا حسن روحانی از ریاست عارف بر مجلس می هراسد؟ /
از ادعای پیروزی در انتخابات تا نداشتن رأی برای ریاست!
اصلاحاتی‌ها وظیفه‌ی دولت می دانند که از ریاست عارف حمایت کند حتی هجمه‌ی تبلیغاتی سنگینی برای این موضوع شروع کرده‌اند که دولت مجبور به این اقدام شود. اخباری همچون اعلام حمایت محمد خاتمی از ریاست عارف بر مجلس و همچنین خبر سازی حمایت هاشمی از عارف و سپس تکذیب آن نشان از جدی‌تر شدن تنشها بین اعتدالیون و اصلاحاتی‌ها برای تصاحب کرسی‌های قدرت است؛ اما براستی چرا اعتدالیون و خصوصا روحانی نمی‌خواهند عارف را بر صدر مجلس دهم ببینند؟
4298
هدیه طرفداران حمله اتمی به ایران به ضد انقلاب
مدعی حقوق مردم ایران!
گروهی از ضد انقلاب مدعی حقوق مردم ایران از صهیونیست‌های تند روی طرفدار حمله به ایران جایزه گرفتند.
4297
البرزبان گزارش می‌دهد؛
شهروندان آمریکا گرفتار نقض گسترده حقوق بشر
وجود این سلاح‌ها مسئله‌ای به عنوان تروریسم را در ایالات متحده و علیه شهروندان آمریکایی ایجاد کرده که با بی‌عملی دولت‌ها در این کشور شکلی سیستماتیک نیز به خود گرفته است.