وقتی آیت الله جنتی بر صندلی ریاست نشست
وقتی آیت الله جنتی بر صندلی ریاست نشست
عدم حضور دو عضو برجسته اصولگرایی موجب شد تا جریان مخالف هر آنچه توان داشت در تبلیغات خود بکار گیرد و با استفاده از رسانه و فضا سازی شبکه های اجتماعی خود را پیروز انتخابات خبرگان نشان دهد.
3014_413
البرزبان بررسی می‌کند؛
شبح مرگ بر سر جوانان
اعتیاد به مواد مخدر خطر بسیار بزرگی است که اقشار مختلف جامعه به خصوص جوانان را هدف قرار داده و این در حالیست که بسیاری از کسانی که در دام اعتیاد گرفتار شده اند، در ابتدا از خطرات این راه مرگ آفرین بی اطلاع هستند.
شادي+صدر
بیایید این روزنامه نگار اصلاح طلب را بکشیم!/
با شادی صدر چه باید کرد؟ چه نباید کرد؟
تکرار می کنم شادی صدر و هم پالکی‌هایش ـ تکرار می کنم همه شان ـ دچار بحران دیده شدن هستند. در این بحران مهم نیست که کسی زیر پست او به به و چه چه کند (که البته اینان موجودات عجیب تری هستند) یا به او فحاشی کند. مهم این است که او باید زنده بماند و زنده ماندنش در گرو همین لعن و نفرین‌ها و آفرین‌ها و هوراها است.
13940317000745_PhotoA
در حال به روزرسانی/گزارش کامل از مراسم افتتاحیه «پارلمان دهم»
زنگ آغاز مجلس دهم به صدا درآمد
نخستین نشست علنی مجلس دهم در حالی آغاز به کار کرد که برخی مقامات لشکری و کشوری در صحن خانه ملت حضور داشتند.
35192
دروغ بزرگ اصلاح طلبان افشا می‌شود
توقف عارف در دوراهی انصراف و شکست!
با ریاست لاریجانی بر مجلس دروغ بزرگ اصلاح طلبان در مورد ترکیب اکثریت مجلس افشا می شود.
photo_2016-05-29_07-26-41
فرزندان خمینی مگر مرده اند
لیبرال‌ها بر کشور حکومت کنند!
در زمین خودت و با قواعد خودت باش و با هردشمنی با قاعده خودت عمل کن که اگر دشمن مجبورت کرد در زمینش به قاعدش تن بدهی این اولین شکست است.
n00493893-b
حضور فرمالیته عارف در انتخابات هیئت رئیسه؛
اجرای پلن B حامیان عارف، در سایه از دست دادن ریاست
ماهیت لیست امید که در تهران رای آورد، شاکله اقتصادی نداشته و بیشتر بر اساس فضای سیاسی شکل گرفته است. عدم هماهنگی اولویت های روحانی و عارف بیش از پیش حکایت از آن دارد که دولت در حوزه دخالت در ریاست مجلس، می خواهند گردش ملایمی به سمت لاریجانی داشته باشد.
انتخابات
کنکاشی در ادعای پیروزی اصلاح طلبان در انتخابات هفتم اسفند؛
تحمیل یک انصراف دیگر بر آقای انصراف!
انتخابات هفتم اسفند را شاید بتوان یکی از مناقشه انگیزترین انتخابات های تاریخ مجلس شورای اسلامی دانست.برخی چهره های اصلاح طلب در اقدامی غیراخلاقی و انتقام جویانه، با توهین به غیرتهرانی ها، رای آوردن جریان اصلاحات در شهر تهران را نشانه ی بلوغ سیاسی مردم این شهر معرفی کردند!
کمپ+لیبرتی
درگیری در کمپ لیبرتی+ گزارش تصویری
منافقین خانواده‌های زندانی را مجروح کردند
حدود 100 خانواده ایرانی که برای ملاقات با فرزندان، برادران و خواهران خود عازم کمپ لیبرتی شده بودند، با پرتاب سنگ و چوب از سوی منافقین زخمی شدند.
13950128000743_PhotoA
رهبر معظم انقلاب در پیامی به افتتاحیه مجلس دهم:
اقتصاد مقاوم و فرهنگ اسلامی، دو اولویت فوری مجلس دهم
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به مراسم افتتاحیه دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تأکید کردند: وظیفه‌ی انقلابی و قانونی شما آن است که مجلس را سنگری استوار در برابر ترفند و فسون و افزون‌خواهی گستاخانه‌ استکبار و نقطه اتکای درخشانِ مردم مؤمن و انقلابی بسازید.
3017_448
البرزبان گزارش می‌دهد؛
تغییرات جدید در صدا و سیما
پس از استعفای سرافراز و روی کار آمدن عسکری در سازمان صدا و سیما، خبرهایی از تغییر معاون سیما به گوش می رسد.
21945_620
شادی صدر و آشکارسازی مخالف مذهب
نسبت میان جریان فمینیسم با جریان سیاسی معاند
چنان‌چه جریان دفاع از حقوق زنان نسبت خود را با این افراد مشخص نسازد و نشان ندهد که راهش از این افراد به کلی جداست، متهم خواهد شد که مسأله زن برایش اهمیت کمتری دارد و در واقع مسأله زنان در گرو مسایل سیاسی و مخالفت با اعتقادات دینی و سیاسی جامعه ایرانی برایش معنا دارد.
120240
احتمال عقب نشینی اصلاح طلبان از ریاست مجلس
سهم‌خواهی از هیات رئیسه مجلس دهم
بحث بر سر پیروزی اصلاح طلبان یا اصولگرایان در انتخابات مجلس دهم را می توان از مناقشه انگیزترین مباحث ماه های اخیر در فضای سیاسی-رسانه ای کشور دانست. حالا با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات هیئت رئیسه مجلس، به نظر می رسد زمان راستی آزمایی ادعاها فرا رسیده است.
n00493935-b
بعید است عارف با کناره‌گیری برچسب"مرد انصراف"را برای خود برگزیند/
اصلاح‌طلبان به‌دنبال”مجلس‌درسایه”
این امکان هم وجود دارد که آقای عارف تحت فشار اصلاح طلبان قرار بگیرد و با گرفتن امتیازهایی از آقای لاریجانی بخواهد کنار بکشد که من باز هم آن را بعید می دانم؛ مخصوصا اینکه آقای عارف خیلی زمینه رأی ندارد و توانایی مدیریتی ایشان اصلا قابل مقایسه با آقای لاریجانی نیست.
4590250_582
یک سال تا شروع رسمی رقابت‌های ریاست‌جمهوری 96 ؛
پرنده نامزدی ریاست‌جمهوری ۹۶ روی شانه کیست؟
یک سال تا شروع رسمی رقابت‌های ریاست‌جمهوری 96 باقی مانده و پیش‌بینی‌ها درباره کاندیداهای جریان اصلاح‌طلب و اصولگرا آغاز شده است.
1656622_241
هاشمی 61: سیاست ما در دانشگاه ها ایجاد محدودیت است /
هاشمی ۹۵ : مخالف انقلاب فرهنگی بودم
در این متن به دو مورد از نظرات هاشمی در دهه 60 و تغییر آن در سال های گذشته می پردازیم که هاشمی همچنان معتقد است نظراتش امروز و دیروز یکسان بوده و تغییری نکرده است!
1656636_896
بزرگان اصلاح‌طلب چه بلایی بر سر «عارف» اصلاحات آوردند؟
خنجر کارگزاران سازندگی بر پشت «محمد‌رضا»
محمدرضا عارف دلیل شکست خود در رقابت ریاست بهارستان دهم را باید از میان یاران اصلاح‌طلب خود جست‌وجو کند؛ دشمنان دوست‌نما محمدرضا عارف خواهان «حاشیه‌نشینی» و «ممنوع‌المقامی» وی هستند؛ دشمنانی که بواسطه سادگی محمدرضا؛ از وی به عنوان پلی برای عبور از بحران‌ها استفاده می‌کنند.
1165752_114
بازنشر/به بهانه سفر اوباما به هیروشیما؛
ژاپن هنوز هم در آتش بمب اتمی آمریکا می‌سوزد
ترومن جنایت آمریکا را اینگونه اعلام کرد: «اندکی پیش، یک هواپیمای آمریکایی یک بمب بر سر هیروشیما انداخت و مفید بودن این شهر برای دشمن را از بین برد. آن‌چه انجام شده است، بزرگ‌ترین دستاورد علمِ مدیریت‌شده در تاریخ است.»
1656159_995
سایه مرگ ملامنصور بر روند صلح؛
بازگشت طالبان به دوران ملاعمر با انتخاب رهبر جدید
ملا هیبت الله معاون ارشد ملامنصور بود. انتخاب هوشمندانه او به این دلیل است که او یک عالم دینی از نسل بنیان‌گذاران طالبان و از نزدیکان ملاعمر بوده است. از این رو، احتمالا او می‌تواند نسل جوان تر و جنگنده‌تر طالبان را متحد کند.
01115036
والیبال انتخابی المپیک 2016 - ژاپن
شاگردان لوزانو طوفانی شروع کردند
تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار خود در رقابت‌های انتخابی المپیک براحتی استرالیا را شکست داد.