وقتی آیت الله جنتی بر صندلی ریاست نشست
وقتی آیت الله جنتی بر صندلی ریاست نشست
عدم حضور دو عضو برجسته اصولگرایی موجب شد تا جریان مخالف هر آنچه توان داشت در تبلیغات خود بکار گیرد و با استفاده از رسانه و فضا سازی شبکه های اجتماعی خود را پیروز انتخابات خبرگان نشان دهد.
13950306000155_PhotoA
رهبر انقلاب در دیدار نمایندگان مجلس خبرگان:
مراقب ترس و انهزام درونی خود باشید
حضرت آیت الله خامنه‌ای تاکید کردند: دوستان عزیز ما می‌گویند در مذاکرات هسته ای امتیاز گرفتیم و طرف های مقابل صنعت هسته‌ای ایران را پذیرفتند؛ این مسئله البته بعد از عینی شدن اقتدار ایران یعنی غنی سازی 20 درصد حاصل شد.
VhD1sasunB0B
بعد از دیدار فائزه هاشمی با بهاییان در ایران
انتصاب یک بهایی به مشاور اوباما در امور دینی
خبرهای رسیده حاکی از آن است که باراک اوباما رئیس جمهور امریکا، نسیم کوروش، مسئول امور حقوق بشر دفتر روابط عمومی جامعۀ بهائی آمریکا را به عنوان یکی از مشاوران خود در امور دینی منصوب کرد.
n00493687-b
گزارش تحلیلی؛
تأثیرات راهبردی ریاست آیت الله جنتی
سوابق آیت الله جنتی به عنوان یکی از یاران قدیمی و مورد اعتماد حضرت امام (ره) و همچنین مقام معظم رهبری نشان می دهد که ایشان همواره بر حفظ و محافظت از جایگاه ولایت فقیه و چارچوب اسلامی نظام تاکید داشته و خود نیز در اینباره هزینه های سنگینی را داده اند. در سال های اخیر و به خصوص پس دولت اصلاحات و در مقاطع حساس انقلاب مانند فتنه 78 و 88 که تخریب ها و هجمه به جایگاه ولایت فقیه بیشتر از همیشه شد، ایستادگی و حمایت تمام قد و جانانه آیت الله جنتی از ولایت فقیه – به عنوان اصلی ترین نماد اسلامیت جمهوری اسلامی- اصلی ترین شاکله شخصیت سیاسی و مذهبی ایشان بود.
download (1)
ضرورت توجه به بحث دشمن شناسی؛
استفاده از نخبگان کشور در راستای خنثی‌سازی توطئه‌ها
زمانی که دشمن به ویژه آمریکا به طور مستمر و مداوم در تلاش برای کسب اطلاعات و آگاهی از درون جامعه ما حتی در جزئی ترین مسائل فرهنگی و اجتماعی است، ما نباید با بی اعتنایی از کنار مسائلی این چنینی بگذریم که آینده کشور را به تباهی خواهد کشاند.
n00160712-b
از رژیم کودک کش صهیونیستی تا آمریکای مدافع تحریم ملت ایران؛
حمایت همه جانبه ضد انقلاب از فائزه هاشمی!
در این میان نکته ای که بیش از همه جلب نظر می کند حمایت همه جانبه تمام مخالفین نظام و مردم ایران از اقدام فائزه هاشمی بهرمانی می باشد حمایتی به وسعت تمام جریانات ضد انقلاب و کشورهای متخاصم، از رژیم کودک کش صهیونیستی گرفته تا آمریکای مدافع تحریم ملت ایران، از منافقین گرفته تا سلطنت طلبان و ربع پهلوی و خلاصه همه پای به میدان حمایت از فائزه خانم نهاده اند.
IMG12315342
توصیه‌های محفلی خاتمی به اصلاح طلبان :
خاتمی: عارف، کدورت با روحانی را کنار بگذارد
شنیده‌های خبرنگار پارس‌نیوز حاکی از آن است که خاتمی که این روزها به نسبت قبل بسیار فعال تر شده است در دیدار با برخی اعضای احزاب منحله مشارکت و مجاهدین انقلاب توصیه های خاصی در مورد انتخابات هیات رییسه مجلس و روند حرکتی مجلس دهم داشته و از این طیف خواسته تا د رطول فعالیت مجلس با راه اندازی اتاق فکری بیرون مجلس هدایتگری این مجلس و نمایندگان اصلاح طلب و بعضا مستقل مردد را به دست گیرند.
4299
در غرب کشور؛
تهدید مردم به عدم همکاری با سپاه پاسداران
رسانه‌های وابسته به گروه‌های تروریستی غرب کشور که از همکاری‌های مردمی با نیروهای نظامی و انتظامی به ستوه آمده‌اند، برای جلوگیری از این اقدام به تهدید مردم پرداختند.
فائزه و ادامه پروژه مهدی
چرایی محکوم بودن اقدام فائزه هاشمی؛
از منافع ملی تا وظایف شرعی!
تشکر رسمی سخنگوی بهائیان از فائزه خانم در شبکه بی بی سی فارسی، ذوق زدگی تلویزیون های سلطنت طلب از اقدام فائزه و نهایتاً؛ زدنِ رنگ سیاسی به مخالفت های صورت گرفته با اقدام فائزه هاشمی در داخل کشور نیز بخشی دیگر از واکنش ها به این مسئله را در بر می گرفت.
107105_344
چرا حسن روحانی از ریاست عارف بر مجلس می هراسد؟ /
از ادعای پیروزی در انتخابات تا نداشتن رأی برای ریاست!
اصلاحاتی‌ها وظیفه‌ی دولت می دانند که از ریاست عارف حمایت کند حتی هجمه‌ی تبلیغاتی سنگینی برای این موضوع شروع کرده‌اند که دولت مجبور به این اقدام شود. اخباری همچون اعلام حمایت محمد خاتمی از ریاست عارف بر مجلس و همچنین خبر سازی حمایت هاشمی از عارف و سپس تکذیب آن نشان از جدی‌تر شدن تنشها بین اعتدالیون و اصلاحاتی‌ها برای تصاحب کرسی‌های قدرت است؛ اما براستی چرا اعتدالیون و خصوصا روحانی نمی‌خواهند عارف را بر صدر مجلس دهم ببینند؟
4298
هدیه طرفداران حمله اتمی به ایران به ضد انقلاب
مدعی حقوق مردم ایران!
گروهی از ضد انقلاب مدعی حقوق مردم ایران از صهیونیست‌های تند روی طرفدار حمله به ایران جایزه گرفتند.
4297
البرزبان گزارش می‌دهد؛
شهروندان آمریکا گرفتار نقض گسترده حقوق بشر
وجود این سلاح‌ها مسئله‌ای به عنوان تروریسم را در ایالات متحده و علیه شهروندان آمریکایی ایجاد کرده که با بی‌عملی دولت‌ها در این کشور شکلی سیستماتیک نیز به خود گرفته است.
120130
مقام سعودی:
با ایران درباره مراسم حج به توافق رسیدیم
روزنامه الریاض به نقل از یک مقام سعودی، از دستیابی به توافق اصولی با ایران پیرامون اعزام حجاج ایرانی برای حج سال جاری خبر داد.
1652765_209
حاشیه‌های برادر رئیس‌جمهور؛
راز غیبت‌های ناگهانی حسین فریدون چیست؟
بررسی عکس‌های هیئت دولت و شورای عالی انقلاب فرهنگی طی دو ماه اخیر نشان می‌دهد که حسین فریدون در این دو نهاد اثرگذار حضور ندارد. به نظر می‌رسد حاشیه‌های برادر رییس جمهور، وی را گرفتار کرده است.
1654390_852
هیچ‌کس از سرنوشت 10 هزار کودک پناهجو ربوده شده خبر ندارد/
ترس و وحشت ابزار سلطه آمریکاست
براساس گفته «یورو پل»، حداقل 10 هزار کودک ناپدید شده‌اند، هیچ کس از سرنوشت این کودکان بی‌دفاع خبری ندارد و رسانه‌های غربی ترجیح دادند که اهمیتی به این موضوع ندهند.
A man sits on a wheelchair as he is helped to smoke cannabis by a worker from the Tikun Olam company in Tel Aviv August 23, 2010. In conjunction with Israel's Health Ministry, the company currently distributes cannabis for medicinal purposes to over 1800 people to help relieve pain caused by various health conditions. REUTERS/Nir Elias (ISRAEL - Tags: HEALTH SOCIETY)
تولید مواد مخدر در سرزمین اشغالی؛
درآمد میلیاردی «حشیش» برای آمریکا و رژیم‌صهیونیستی
گزارش‌های خبری از همکاری آمریکا و رژیم صهیونیستی در عرصه جدیدی با عنوان کاشت ماده مخدر «حشیش» در سرزمین‌های اشغالی خبر می‌دهند.
1651166_569
محاسبه نرخ واقعی رشد اقتصادی؛
علت اختلافات محاسباتی مرکز آمار و بانک مرکزی؟
سرانجام نرخ رشد اقتصادی سال 93 که مرکز آمار سعی در سانسور آن داشت، رونمایی شد که با یک محاسبه ساده 1.3 درصد کمتر از رقمی است که توسط بانک مرکزی و سخنگوی دولت اعلام شده بود.
Untitled5558484000
اقدام قابل تأمل وزارت علوم در یک ابلاغیه؛
حذف اعتقاد به جمهوری اسلامی و التزام به ولایت‌فقیه و قانون اساسی در آیین‌نامه شوراهای صنفی +سند
ابتدای هفته جاری بود که وزارت علوم آیین نامه جدید شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه‌های کشور را که از سوی وزیر علوم به دانشگاه ها ابلاغ شده است را منتشر کرد. (اینجــا)، آیین نامه ای که نسبت به قوانین گذشته نکته ای قابل تأمل دارد.
farhangnews_205559-567926-1464167233
در همچنان بر پایه اصول می چرخد؛
چرا خواب اصلاح طلبان برای خبرگان تعبیر نشد!
روز 4 اردیبهشت، رویدادی در مجلس خبرگان رقم خورد که بسیاری از تحلیل های اصلاح طلبان و حامیان دولت را زیر سوال برد.
13950305000745_PhotoA
مشکل رکود در شرایط کنونی جدی است/
برای ریاست مجلس هیچ پیامی به من منتقل نشده
رئیس مجلس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا تاکنون گفت‌وگویی در زمینه ریاست مجلس با آقای عارف داشته‌اید؟ گفت تاکنون گفت‌وگویی در این باره نداشته‌ایم البته با یکدیگر رفاقت داریم.