عملیات مرصاد
سازمان منافقین در دروغ جاویدان
سازمان در پس از فروغ به نزولی رسید که دیگر نمی تواند سر بر آورد و تهدید جدی باشد. این سازمان بخش قابل توجهی از بدنه خود را در این عملیات به هلاکت رساند و بخشی دیگر نیز با هزاران سوال پاسخ داده نشده مواجه شد
139505051330292878221134
نشست رسانه‌ای جشنواره مرگ بر آمریکا در خبرگزاری تسنیم برگزار شد
ژاپنی‌ها نیز مانند ما از امریکا آسیب‌های زیادی دیدند
نشست رسانه‌ای جشنواره مرگ بر آمریکا با حضور «سید مسعود شجاعی طباطبایی»، دبیر هنری و «میثم محمد حسنی» دبیر اجرایی جشنواره در خبرگزاری تسنیم برگزار شد.
4169_703
گزارش البرزبان از وعده های بی سرانجام
مسکن اجتماعی، کی و کجا؟!
3 سال از وعده دولت یازدهم در خصوص مسکن اجتماعی گذشت اما نه تنها هنوز هیچ خبری از آن نشده است بلکه پروژه مسکن مهر نیز ناتمام باقی مانده و متوقف یا پیشرفت بسیار کمی دارد.
4155_510
البرزبان بررسی می‌کند؛
خم شدن کمر کشاورزان زیر واردات و دلال بازی
محصولات کشاورزی حرف اول را در صنایع غذایی ایران می زند و ایران با در اختیار داشتن ظرفیت های جغرافیایی و طبیعی، جزو کشورهایی موفق در زمینه کشاورزی به شمار می رود که امکان تولید محصولات متنوع با قیمتی مناسب را دارد اما کشاورزی ایران گرفتار واردات و دلال بازی ها است که کمر کشاورزان را خم کرده است.
4161_559
نقض برجام در آسمان/
درسی که باید از ماجرای بوئینگ گرفت
قرارداد بین شرکت هواپیمایی بوئینگ و ایران ایر در هاله ای از ابهام قرار دارد و علیرغم تمایل مقامات ایران اما کنگره آمریکا تاکنون اجازه فروش هواپیما به ایران را نداده است.
1
اختصاصی
جنایات فرقه رجویه
فرقه رجویه در انقلاب و بعد از آن دست به عملیات های تروریستی زیادی بر ضد انقلاب زد.در زیر قسمتی از این جنایات را مشاهده میکنیم.
1763360_836
جدیدترین تحولات میدانی سوریه؛
شکست پی‌درپی تروریست‌ها در محور کاستلو
محاصره حلب توسط ارتش سوریه و گروه‌های هم پیمان در حالی وارد هجدهمین روز خود شد که تلاش‌های پی در پی القاعده و ارتش آزاد برای شکست آن از طریق بازگشایی مسیر «کاستلو» با شکست‌ همراه بوده است.
1745148_877
نگاهی به فیلم سپتامبرهای شیراز؛
همیشه پای سپاه در میان است؛ اینبار یهودآزاری در شیراز
فیلم علاوه بر جلاد نشان دادن اعضای سپاه که یهودیان را آزار می‌دهند، مردم انقلابی را نیز شبیه فیلم‌های زامبی‌ به تصویر کشیده که با وحشی‌گری به افراد و مغازه‌ها حمله می‌کنند و ماشین‌ها را آتش می‌زنند.
1764411_953
افتضاح لباس و سفر عجیب مسئول کمیته فرهنگی المپیک/
سایت پربیننده ورزشی یا مرکز دلالی و تبانی؟
با روایت البرزبان از گوشه و کنار ورزش همراه شوید.
1763791_860
دست خالی دولت از برجام و بزرگنمایی قرارداد با پژو /
انتظارات خودرویی مردم یکی یکی رنگ می‌بازد
محقق نشدن اکثر وعده‌های اقتصادی دولت یازدهم درباره برجام، سبب شده رسانه‌های حامی دولت به ناچار به بزک کردن و بزرگنمایی مسائلی بپردازند که اساسا افتخاری برای اقتصاد کشور محسوب نمی‌شود.
resized_1762459_727
گزارش البرزبان از سوغات ناب خراسان؛
همراه با«فیروزه نیشابور» از اعماق زمین تا نگین انگشتری
آبی، اصیل و اشرافی... این‌ها صفت‌هایی هستند که در تمام دنیا برای مرغوب‌ترین سنگ ایرانی به کار می‌رود. سنگی که اولین و قدیمی‌ترین معدنش در 53کیلومتری شمال غرب نیشابور قرار دارد.
4133_207
البرزبان از افاضات جدید ترامپ گزارش می دهد
از احمقانه خواندن برجام تا عقده در دستگیری ملوانان
نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در اظهارات جدید خود از سیاست خارجی اوباما انتقادات کرد و برجام را احمقانه ترین توافق در تاریخ دانست.
4127_382
البرزبان بررسی می‌کند؛
مد ها از کجا خط می گیرند؟
گرایش نسل جدید به مد و تجمل گرایی در نوع پوشش، از مهمترین آفات خطرناک محسوب می شود و در این میان خانواده به عنوان اولین و مهمترین نهاد اجتماعی، می تواند تاثرات بسزایی در کاهش این آسیب فراگیر ایفا کند.
4138_975
آرزوی تحقق بانکداری بدون ربا/
لایحه اصلاح نظام بانکی به مجلس می رود
سرانجام پس از چندین سال، دولت لایحه اصلاح نظام بانکی که همان اصلاح قانون بانکداری بدون ربا است را به مجلس ارایه می دهد.
Untitled54540000
از کردان دولت نهم تا فریدون دولت تدبیر!
دوره تسلسل مدارک فرمایشی دانشگاهی دولتی‌ها!
ماجرای حاشیه های تحصیل فریدون در دانشگاه شهید بهشتی برای برادر رئیس جمهور دردسرساز شد اما این موضوع هم مسبوق به سابقه است در دولت نهم هم ماجرای مدرک کردان در مجلس برای وی دردسر ساز شد! حال آیا برادر رییس جمهور و دستیار ویژه و عضو تیم مذاکره کننده هم به سرنوشت علی کردان دچار خواهد شد؟!
farhangnews_169833-493127-1452058040
درباره عامه‌پسندترین شبکه‌ ماهواره‌ای؛
بازی پیچیده جِم تی‌وی با ایرانیان
شبکه ماهواره‌ای فارسی‌زبان جم تی وی از سال 2006 میلادی یعنی قریب به 10 سال پیش در عرصه رقابت شبکه‌های تلویزیونی وارد و دفتر اصلی آن در لندن افتتاح شد و کم‌کم توسعه یافت و امروز با بیش از 21 کانال تبدیل به یکی از عامه‌پسندترین شبکه‌های ماهواره‌ای شده است. در بسته تلویزیونی جم از کانال‌های آذری، عربی و کردی، کودک، نوجوان، سرگرمی، علمی، آموزش، خانوادگی، فیلم، سریال، ورزش، مستند، اقتصاد، موزیک و هر چیز که فکرش را بکنید وجود دارد و حوزه‌ای از چشم استعمار پیر مغفول نمانده است.
شیخ+زکزاکی
پیگیری آخرین وضعیت رهبر شیعیان نیجریه در سفر وزیر خارجه ایران /
شیخ زکزاکی در آستانه نابینایی کامل
این منبع آگاه با مهم دانستن سفر آقای «محمدجواد ظریف» وزیر خارجه کشورمان به غرب آفریقا: امیدواریم آقای ظریف در سفر به نیجریه با شیخ زکزاکی ملاقاتی داشته باشد که این موضوع می‌تواند در ادامه دیگر تلاش‌ها برای آزادی ایشان مفید فایده باشد.
تروریست
بررسی ساختار فکری و عملی تروریسم از نفاق تا تکفیر تروریسم
یک روح در بدن های مختلف؛ نفاق، القاعده،داعش
تروریسم مقوله ای است که نه امروزه بلکه سالهای متمادی از استفاده قدرت ها از این نوع اقدام به عنوان سلاحی در همه عرصه ها برای هدف مورد نظر در راستای پیشبرد اهداف خاص میگذرد. در همین راستا غرب را میتوان به عنوان اصلی ترین بستر تولید و بهره برداری از بنیادگرایی در حوزه معنایی خود معرفی کرد.
13950503000891_PhotoA
روزی که عملیات مهندسی، «قرون وسطی» را شرمنده کرد
از کندن پوست سر تا تزریق سیانور
«چشم‌های کفاش را بسته و به او آمپول سیانور تزریق کردیم که از گلویش صدای خُرخُر می‌آمد و در حالی که هنوز زنده بود، بدن او و 2 پاسدار دیگر را طوری طناب‎پیچ کردیم تا داخل صندوق عقب ماشین جا شود...»
1762502_387
معاون هیلاری کلینتون را بهتر بشناسید/
دموکراتی که طرفدار سرسخت برجام است
مهم‌ترین پست «تیم کین» تا کنون، ریاست بر کمیته ملی دموکرات‌ها بوده است؛ انتخاب او بهانه‌ای به ترامپ داده تا در کنار «هیلاریِ حقه‌باز»، «کینِ فاسد» را هم سر زبان‌ها بیندازد.