پادگان اشرف
جنایتی در دل عراق و سوریه
بسیاری فکر میکنند سازمان منافقین یک گروه جنایت کار در حق ملت ایران و افراد با تابعیت ایرانی است نه یک ماشین ادم کشی که دستش به خون اتباع کشورهای مختلف آغشته است. سازمان یک شبه گروه مزدور است که با دریافت پول به سیستم اطلاعاتی و عملیاتی اش اجازه می دهد تا به راحتی انسان های مختلفی را به قتل برساند.
110002_601
رشوه عربستان سعودی به عشایر عراق برای تبعیت از داعش:
با داعش بیعت کنید ماهیانه دلار بگیرید
رژیم عربستان سعودی که این روزها در عراق پی در پی متحمل شکت های نظامی سنگینی از ارتش عراق و نیروهای مردمی آن کشور شده است، درصدد برآمده است تا به عشائر عراقی در استان های الانبار و کرکوک که حاضر باشند علیه دولت مرکزی بجنگند ماهیانه بیست هزار دلار پرداخت نماید.
photo_2016-07-23_15-29-16
درخواست اصحاب رسانه به هیئت نظارت
درخواست برای رفع توقیف سایت جهان نیوز
در پی توقیف سایت جهان نیوز توسط هیأت نظارت بر مطبوعات و استمرار این توقیف، مدیران جمعی از سایت های خبری با گرایش های مختلف سیاسی، با نگارش نامه ای خطاب به اعضای این هیأت، متذکر شدند که توقف فعالیت رسانه ها اقدامی خلاف آزادی های مطرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی است.
124304
خرید رسانه توسط اصلاح طلبان برای انتخابات شورای شهر 96/
دستورالعمل رسانه ای به اصلاح طلبان شورای شهر!
پروژه خرید و اجاره رسانه توسط اصلاح طلبان در کمتر از 11 ماه مانده به انتخابات شورای شهر تهران کلید خورد.
مجاهدین+خلق
هسته‌های اولیه سازمان مجاهدین خلق در کشور
اینجا فکر کردن ممنوع است!
سازمان مجاهدین خلق ایران سازمان سیاسی اسلام‌گرا و چپ‌گرایی با ساختار شبه‌نظامی است.این سازمان در سال ۱۳۴۴ پایه‌گذاشته شد. سازمان مجاهدین پس از شکل‌گیری، به اقدام مسلحانه علیه دودمان پهلوی پرداخت. متحمّل ضربات سختی از سوی سازمان امنیت و اطلاعات کشور (ساواک) شد و رهبران سازمان به حکم دادگاه نظامی وقت، به جرم «اقدام علیه امنیت کشور، اعمال تروریستی و ترور اتباع ایرانی و آمریکایی»، به اعدام محکوم و برخی نیز زندانی شدند.
1758628_720
لحظه به لحظه با تیراندازی در مونیخ/
پایان ۸ ساعت وحشت در قلب آلمان
رسانه‌های آلمانی گزارش داده‌اند در یک مرکز خرید در فروشگاهی در شهر مونیخ، تیراندازی به وقوع پیوسته است. این تیراندازی حداقل ده کشته و چندین زخمی بر جا گذاشت.
1659907_535
در کمپ‌های ترک اعتیاد به اینترنت در چین چه می‌گذرد؟
کمپ ترک اعتیاد به اینترنت چینی
غرق شدن در بازی‌های آنلاین و یا گشت‌وگذار در اینترنت نوعی از اعتیاد مربوط به اینترنت و دنیای مجازی را حاصل کرده که در این رابطه چین این نوع از اعتیاد را به رسمیت شناخته و برای آن کمپ ترک اعتیاد ساخته است.
1756458_598
آمار بانك مركزي؛
بدهی خارجی کوتاه‌مدت کشور پس از برجام؛ پنج برابر
بر اساس گزارش جدید بانک مرکزی از شاخص‌های اقتصادی کشور در سال 1394، بدهی‌های خارجی کوتاه مدت ایران در سه ماهه پایانی سال گذشته با رشد جهشی همراه شده و از 2 میلیارد دلار عبور کرده است.
1740574_697
گزارشی‌از‌پرستوهای‌اسرائیلی؛
«دام عسل» زنان صهیونیست برای شخصیت‌های جهان
مئیر آمیت می‌گوید: جاسوس‌های زن نحوه بهره‌برداری از خود در جاسوسی را فرا می‌گیرند. آنها برای دستیابی به اطلاعات، حاضر به برقراری روابط با هر شخصی هستند.
farhangnews_218361-590445-1469088472
سهم هیچ ایران از سومین منبع بزرگ نفتی؛
دیپلماسی منفعلانه در برابر گنجینه ملی
مع الاسف بایستی ذکر کرد که وضع کنونی این دریا و موقعیت و جایگاه ایران حکایت از اثر گذاری ناچیز کشورمان در قبال رخدادهای بزرگترین دریاچه جهان و بهره مندی اندک از آن است.
images (1)
رابطه IPC با تصویب اساسنامه شرکت ملی
عقب نشینی اجباری زنگنه از IPC نفت
متاسفانه در ایران هر وقت کاری داری ایراد و شبهه بود به فاز محرمانگی برده شده امنیتی شده و از منتقدین ان هم به عنوان افرادی که منافغشان به خطر افتاده نام می برند و این روش همواره کشور را به سمت خسارت و زیانهای جبران ناپذیری کشانده که ملت ایران را نامحرم و حقوقدانان و دولتهای خارجی را محرم دانسته است. در این رابطه بیژن نامدار زنگنه هم مستثنا نیست.
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-07-16 06:10:19Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com
مقابله با کودتا با سلاح «رسانه»؛
چگونه «ژورنالیسم به‌هنگام» به داد اردوغان رسید؟
تحلیل‌های مختلفی از کودتای ترکیه منتشر شده اما کمتر گزارشی به Real Time journalism (ژورنالیسم به‌هنگام) اشاره کرد که چگونه اردوغان به کمک آن توانست ابتکار عمل را از دست کودتاگران بگیرد.
1753245_196
چرا دولت از افزايش صد‌در‌صدی مناطق آزاد حمايت كرد؟
عدم‌النفع نجومی مناطق آزاد برای اقتصاد ایران
بعد از فاجعه حقوق‌های نجومی دولت در کنار مصیبت عظما خواندن اعطای یارانه نقدی ملت، این بار نوبت به طرح افزایش صددرصدی مناطق آزاد توسط دولت تدبیر و امید رسيد.
1757658_591
جنجال در گردهمایی جمهوری‌خواهان؛
تد کروز بازی هم‌حزبی‌هایش را بر هم زد
در سومین روز گردهمایی ملی جمهوریخواهان، تد کروز در اقدامی عجیب، از حمایت رسمی دانلد ترامپ خودداری کرد و در پی شکل گیری جنجال در سالن گردهمایی، اعتراض رهبران و تصمیم سازان حزب جمهوریخواه را برانگیخت.
1757051_561
مجازات متخلفان با کدام قانون و عنوان مجرمانه‌ محقق می‌شود
ساز و کار بازگشت حقوق‌های نجومی
در بحث فیش‌های حقوقی مهم‌ترین سوالی که این روزها مطرح شده این است که آیا ساز وکار قانونی برای بازپس‌گیری پول‌هایی که به صورت غیر قانونی به برخی مدیران پرداخت شده وجود دارد یا نه؟
farhangnews_218027-590062-1469004378
دستگیری سرکرده های شبکه فساد بانکی؛
زوایای پیدا و پنهان یک بازداشت!
اولین بازداشت یکی از مدیران اقتصادی دولت یازدهم در حالی رقم خورده که ماجرای فیش های حقوقی نجومی تنها محدود به این حقوق ها نمی شود.
13940229000371_PhotoA
شبکه‌های ماهواره‌ای دایه‌های دلسوزتر از مادر!/
نکاتی برای یادآوری به وزیر ارشاد
وزیر ارشاد در اظهار نظر جدید درباره تبلیغ محصولات فرهنگی در شبکه‌های ماهواره‌ای سخن گفت که با طرح پرسش‌هایی همراه است.
1756530_160
روزشمار بازگشت به دوران ماقبل برجام آغاز شده است؟
نکات قابل توجه در موضع‌گیری لاریجانی
سخنان لاریجانی در بیان نقض متعدد برجام توسط آمریکا و غرب در حالی ابراز می‌شود که وی در مجلس نهم حمایت حداکثری از تصویب برجام نمود و اوج این حمایت نیز تصویب این طرح در 20 دقیقه بود.
1756847_799
ایرانیان درباره آگاهی از توافقات هسته‌ای نامحرم هستند ولی آژانس و آمریکا محرم!
مفهوم اظهارات مذاکره‌کنندگان
بنابر اظهارات مسؤولان هسته‌ای، متن و ماهیت توافق برای 1+5 و آژانس مکشوف و قابل‌دسترس است، یعنی آمریکایی‌ها، غربی‌ها و اعضای آژانس محرم هستند از ماهیت توافق درخشان تیم هسته‌ای اطلاع داشته باشند ولی مردم ایران حق ندارند، بدانند.
1754952_265
حادثه نیس از زاویه‌ای تازه؛
آیا حمله «نیس» فرانسه تکرار پروژه «گلادیو» ناتو است؟
در همه این گونه حملات، عامل ادعایی همیشه کشته می‌شود. همیشه هم اسم و تصاویر قربانیان و سوابق عامل حمله گویی از قبل آماده شده، چرا که تقریبا بلافاصله منتشر می‌شود.